Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők mit gondoltok az olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők mit gondoltok az olyan pasikról akik látványos megnéznek, megbámulnak titeket?

Figyelt kérdés

Akár méregetnek, hosszan stírölnek bennetek, vagy látványosan utánnatok fordulnak, úgy hogy ti is lássátok azt.


Van egy barátom aki mindig ezt csinálja és mondtam neki, hogy szerintem ez inkább zavarja a nőket, szerinte inkább imponáló és egyértelmű jelzést ad.


Ti, hogyan viszonyultok hozzá? Melyikünknek van igaza?


2017. nov. 4. 14:24
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
Én szeretem ha megnéznek ,ez is egy visszajelzés hogy jól nézek ki és lehetne valami köztünk ,persze ha a barátommal vagyok akkor nyílván zavaró mert neki rosszul esik és tudom jól
2017. nov. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
65%

Engem kifejezetten irritál az ilyen.

Mégis mit hisz, hogy majd ettől odamegyek és az arcába ülök??

Normális férfi ilyet nem csinál szerintem, csak a gyerekek. Ettől nem lesz vonzóbb és esélyesebb.

Jöjjön oda, hívnom meg egy kávéra és beszélgessen ha akar valamit. Ha meg nem akar semmit, különösen nem látom értelmét ennek a gercinccsavarós bámulásnak.

28N

2017. nov. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
27%
Dehogynem, normális férfi ilyet csinál, jól megbámul. Semmit nem vár tőled, csak megnéz. Téged meg mit zavar?
2017. nov. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%
Az nem baj, ha diszkréten megnéznek, de ez a hosszas méregetés eléggé zavarba tud hozni.
2017. nov. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
24%

Őszínte leszek.


Szerintem átlagos lány vagyok.

Szép,de nem a legszebb. Nem tartom magam csúnyànak. Adok a külsőmre.


Viszont soha NEM bámultak meg. Bocsi,hogy nem nézek ki ugy mint Megan Fox vagy Selena Gomez. Tudom a legtöbb nő most leírja,hogy őt azok a bunkó disznó pasik mindig megbámuljak ajaj. :D


L

2017. nov. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
14%
Ha téged zavarba hoz, akkor a gond a te fejedben van.
2017. nov. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Régen jár nuniba
2017. nov. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Engem néha meg szoktak nézni,bár én átlagosnak tartom magam.

Azért tegyünk különbséget megbámulás és megbámulás között.

Vannak olyan "egyedek", akik nemcsak,hogy látványosan bámulnak, de még valami bunkó szöveget is hozzátesznek (pl: de kinyalnálak,de megdugnálak). Na hát ez egyértelműen nem jön be.

Az,ha valaki simán utánam fordul, nem szólogat be,mosolyog rám, az engem speciel nem zavar. Persze azért zavarba tudok jönni ettől, főleg,ha még nekem is tetszik esetleg az illető. :D Ha nem tetszik, akkor nem veszek róla tudomást, ennyi. De azért az egonak jót tesz az ilyesmi szerintem. :D

2017. nov. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hánynom kell az ilyentől
2017. nov. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kulcs elo a kezem ugyebe. Elkezdek felni.
2017. nov. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!