Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit gondoltok erről az esetről...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről az esetről? Tennem kéne valamit?

Figyelt kérdés

Tegnapelőtt este már az ágyban feküdtünk, mikor a párom megkérte, hogy elégítsem ki a számmal. Nagy élvezettel játszottam el a szerszámával, annyira, hogy teljesen fel is izgultam. Miután elment, visszafeküdtem mellé és húztam a kezét az ölembe, de láttam, hogy nagyon fáradt, ezért mondtam, hogy hagyja, nem fontos. De azért én elintéztem magamnak a dolgot ott mellette fekve. Annyit kérdezett, hogy "most nélkülem csinálod?" és mondtam, hogy igen... Aztán aludtunk és nem is beszéltünk a dologról.

Most ezzel megbántottam? Bocsánatot kéne kérném?


2018. dec. 8. 19:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
nézd ha Ő annyira bal kuki hogy magától nem csinálja nem is viszonozza akkor nehogy már te érezd magad rosszul
2018. dec. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%
Nem bántottad meg
2018. dec. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%
Ok. Hogy fáradt volt, de ha te ott maszturbáltál mellette, s erre nem érezte, hogy besegítene. Akkor nem hiszem, hogy megbántottad volna..
2018. dec. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
79%
Miért kene bocsánatot kérned?
2018. dec. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
68%
nem neki kéne bocsánatot kérnie tőled, hogy önző bunkó volt?
2018. dec. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
36%
Ez most vagy kamu, ráadásul provokatív kérdés vagy a kérdező egy tipikus "magam alárendelem a férfi szent akaratának" típusú "nő". Mi az, hogy te leszopod, aztán neki csak úgy nincs kedve hozzád? És még te akarsz bocsánatot kérni? :D nem is a pasid, hanem te vagy a beteg elme.
2018. dec. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
96%

Jaaj ezért nehogymár neked keljen bocsánatot kérned, mert orál után "hirtelen" fáradt lett. Ha ennyire zavarta volna h te mellette magadnak kell megoldanod akkor ezt nem hagyta volna.

Nincs miért bocsánatot kérned, ink neki kéne szégyenkeznie h még ennyire is lusta.

2018. dec. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Nem volt bunkó egyáltalán és nem hirtelen lett fáradt.

Pont azért aggódtam, mert utólag belegondolva lehet, hogy szégyenbe hoztam ezzel...


Köszönöm a rendes válaszokat.

2018. dec. 8. 21:02
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is volt olyan, hogy annyira fáradt voltam, hogy egy kényeztetés után legszívesebben aludtam volna, de azt nem hagytam volna ki, hogy legalább végig nézzem, ahogy a kedvesem segít magán, és megteszi azt, amit nekem kellett volna.
2018. dec. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Jogos a kérdés. Van olyan balfék aki ezen besértődik. Nem tudjuk hogy a pasid ez a kategória-e.

Én szívesen nézem ha magának akarja csinálni, sőt ha engedi besegítek egy vibrivel.

Aki ebből hiúsági kérdést csinál az egy idióta.

2018. dec. 8. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!