Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a véleményetek erről az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről az esetről? Ti elfogadnátok?

Figyelt kérdés

Barátnőm 28 éves, pár hónapos ismeretség és 4 hét randizás után lefeküdtünk. Első alkalommal puncihoz nem érhettem kézzel vagy szájjal, azt akarta, hogy húzzak gumit és rakjam be, aztán azonnal mondta, hogy mielőtt elmegyek, akkor vegyem ki gumistól,pedig még be se tettem. Nekem ez azt jelentette, hogy kiveszem és a lehető legsemlegesebb területre, a hasára élvezek. Ez meg is történt, mert misszin kívül nem akarta csinálni sehogy sem. Rámentem a hasára, azonnal kiült az arcára az undor, mondta, hogy hozzak valami zsepit, gyors leszedte magáról aztán rohant a fürdőbe és negyed óráig zuhanyozott, amikor kérdeztem tőle, hogy bemehetek-e, gyors nem volt a válasz. Engem élvezés után ott hagyott csók meg minden nélkül, negyed órára. Visszajött, akkor után tíz perc és odabújt. Másik 2 alkalommal hagytam fent a gumit és inkább abba élveztem, megkímélve magamnak ezt az egész hajcihőt.


De sajnos a gondolat nem hagy nyugodni, hogy mennyire undorodott a spermámtól. Először nagoyn beszélni sem akart róla, kitérő válaszokat adott, hogy van ennél fontosabb dolog megvitatni(azt várja, hogy kiköltözzek hozzá 3 hónapra külföldre, amit boldogan meg is tettem volna, ha ez a dolog nincs). Aztán végül ötödik kísérletemnél a dolog megbeszélésére mondta, hogy "nem is undorodok, csak hát nem számítottam erre, hogy a hasamra élvezel. Ha jelezted volna, az más.". Én mondtam neki, hogy nem értem, hogy ettől miért változott át a spermám undorító löttyé amit negyed óráig sikálni kell, erre nem tudott választ adni, csak azt hajtogatta, hogy nem undorodott, mondtam neki, hogy indokolja meg, azt mondta, hogy "még össze kell jobban haverkodnunk". Az más lett volna szerintem, ha kiszalad a mosdóba, lemossa gyors magáról, aztán visszajön.


Engem iszonyatosan bánt a dolog, mert úgy élem meg, hogy tőlem undorodott. Azt ígérgeti, hogy majd változik ez, de igazából nem nagyon tudom, én nem akarok semmit erőltetni. Nekem ilyen szájbaélvezés meg ilyesmi tök alap, amit el sem tudok képzelni, hogy belátható határidőn belül akarjon, amikor felhozom, hogy figyelj drágám, milyen dolgokat szeretsz, akkor ódzkodik a kérdéstől és vetítget. De menjek ki és majd megváltozik a dolog, higgyem el.


Ti mit csinálnátok? Jól látom, hogy ez a dolog ez off?


2016. jún. 13. 11:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Tegnapi válaszok nem tetszettek?
2016. jún. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem.
2016. jún. 13. 12:01
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Na ezzel a csajjal soha nem lesz igazán mocskos a szex, ezzel ki is lövi az egészet egy steril, fertőtlenített, közegbe, ő a mintapéldánya a lámpaleoltós, papalanalattmaszatolós, sohaelnemélvezős, szexcsakgyereknemzéscéljábólcsinálós nőknek. Biztos van akinek ez jó, de neked a leírtak alapján nem szóval lapát.
2016. jún. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igazából azt nem értem, hogy miért ígérget?
2016. jún. 13. 12:07
 5/9 anonim ***** válasza:

Tegnap is válaszoltunk de igazábol te is válaszoltal saját magadnak. Minek vagy vele????

őszintén ha ez már ilyen, esély sincs arra hogy jobb lesz én azonnal elhagynám és keresnék egy normális nőt akivel passzolok minden téren nem egy prűd klimaxos nőt..

2016. jún. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ez a nő igazából egyetlen dolgot akar tőled: egy gyereket - és persze mindazt, ami ezzel jár. Tehát házasságot, és hogy tartsd el.

Cserébe igazából EGYETLEN szexet akar veled: azt, amikor megtermékenyül. A többit csak elviseli valahogy, mert ugye nem kezdhet a házassággal.

Viszont abban halálbiztos lehetsz, hogy ha terhes lesz, onnan kezdve nem érhetsz hozzá többet.

Ha szerencséd van, akkor csak a gyerek 2-3 éves koráig, és utána jöhet a következő gyerek, ugyanígy (1 szex) - hogy ne kelljen dolgoznia.

2016. jún. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem fogadnám el, sajnos egy évig tartott egy ilyen kapcsolatom csak ott 0 szex volt, pedig én kívántam, de a párom rettentő bénán adta elő a dolgokat, ezzel csak azt akarom mondani, hogy ez is egy fontos dolog egy kapcsolatban, hogy szexuálisan hasonló igényeitek legyen, mert előbb-utóbb az egyik félnek eröltetően hathat a másik vágya. Beszéld meg vele ezt a dolgot, ha nem hajlandó változtatni (ami nem valószínű, hogy megtörténik), akkor sajnos van egy rossz hírem.

24/L

2016. jún. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Van, akinek ez nem jön be... nem vagyunk egyformák.
2016. jún. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hagyd a francba a csajt, majd elmegy apácának, aztán ott csinálhatja szárazon.
2016. jún. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!