Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, melyik opciót választa...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, melyik opciót választanátok? 26/F

Figyelt kérdés

Ha például a pasitok nagyon rossz lett volna és ezt nehezményeznétek:


a. Elvernétek a fenekét

b. Hajhúzás közben pofoznátok

c. Fojtogatnátok



2018. dec. 4. 21:04
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
74%
Én is egyet értek a 6os válaszadóval!
2018. dec. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
72%

Mindegyik gusztustalan. Még ha erre gerjed, akkor se bántanám akit elvileg szeretek, hiszen azért vagyok vele. Mert szeretem őt; tehát olyan opció nincsen, hogy bántsam. Bármit is követett el, pl mégha még meg is csalt volna, verést, stb. nem érdemel. Beszélgetésben kifejezezzük ezeket, és valahogy megoldjuk. Akár szakítással, akár mégegy eséllyel.

Még szexuális töltettel se csinálnék soha ilyet. Még úgy is undorító , ha ő kéri.

2018. dec. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
79%
Egyiket se:) mivel egyáltalán nem ilyen a kapcsolatunk ez elképzelhetetlen lenne
2018. dec. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!