Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mekkora az átlagos méretű...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora az átlagos méretű hímvessző? Sokan a 17cm-t említik. (merev állapotban)

Figyelt kérdés
38 éves nő vagyok 22 pasim volt eddig és ebből "CSAK" kettőnek volt extrém gyönyörű vastag, nagy farka.A többi inkább 14 cm,ami nem rossz, csak érdekel mások véleménye!

2018. dec. 3. 10:32
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Köszi, gondoltam, mert a 20 pasinak kb egyforma volt talán 3-4 kisebb.És kettő akinek extrém.Sajnos ők voltak legkevésbé intellektuálisan hangolhatók. Így annak ellenére, hogy isteni volt velük, mégis csak 2-2 alkalommal élvezhettem a társaságukat.Nekem nagyon fontos, hogy agyban is meglegyenek!
2018. dec. 3. 12:45
 12/14 anonim ***** válasza:

Hozok két cikket, az elsőben szereplő "átlag" kérdőíves felmérés alapján készült: [link]

A másodikat viszont urológusok mérései alapján: [link]

Valahogy én az utóbbinak inkább hiszek, nem is tudom, miért. :D

2018. dec. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Utolsó ott a pont (illetve örömhír számomra, hogy benne vagyok abban az 5%-ban, akiknek 16 centis) :D
2018. dec. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nekem 15/4,5 cm, 33F
2018. dec. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!