Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha folyton azt kérdezi, van-e...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha folyton azt kérdezi, van-e párom, az mit jelent?

Figyelt kérdés

Semmi más jel nem tűnt fel, nem ismerjük egymást túl régóta, egy hrlyen dolgozunk. nem szoktunk túl gyakran beszélgetni mert nem vagyon adódik rá lehetőség.

Viszont minden egyes nap amikor találkozunk valahogy felhozva megkérdezi, hogy van-e párom. Miért csinálhatja? Engem kissé már feszélyez a dolog, abszolút nem vagyunk egy szinten, nem igazán tudom elképzelni, hogy tetszenék neki. Viszont miért kérdezi mindig meg? Már másoknak is feltűnt hogy mindig megkérdez.



2018. dec. 3. 01:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nagyon gaz meg elhiszem hogy neked is kellemetlen.. en biztos hogy legkozelebb egyenesen rakerdeznekhogy miert erdekli ennyire nem vagyok ilyen magyszaju de ez tok idegesito lehet😃 amugy valoszinu tetszel neki csak hulyen csinalja szegeny. Sok sikert!
2018. dec. 3. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Rossz a memóriája.
2018. dec. 3. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nézd, azt leírtad, hogy mindig megkérdezi, hogy van-e párod, vidzont azt nem, hogy egyszer is válaszoltál-e a kérdésére.... szóval akkor mi honnan a fenéből tudjuk, hogy miért csinálhatja? Amúgy van párod? Mert ezt még mi sem tudjuk xD
2018. dec. 3. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Miért nem kérdezed meg tőle? Te jobban ismered őt, mint mi. Vagy kérdezzük meg mi tőle? :) Előző voltam.
2018. dec. 3. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen, mindig válaszolok, hogy nincs.
2018. dec. 3. 07:51
 6/7 anonim ***** válasza:

Akkor nyílván azt akarja, hogy ő legyen a barátod.


Szívesen.

2018. dec. 4. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

1Kíváncsi, hogy van-e valakid.

2 Nem hiszi el a válaszod.

2019. okt. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!