Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Harmas szexben mi a jo?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Harmas szexben mi a jo?

Figyelt kérdés

2 ferfi 1 not meg talan megertem, ha a no szereti az analt.


De 2 no 1 ferfi felallasnal magambol kiindulva 2 lehetoseget latok:

1. A masik csaj velem egy kategoria vagy neadjisten szebb mint en, igy folyamatosan meregetem a testet, hasonlitgatom magam hozza, feltekeny vagyok, hogy jobban bejon a pasinak es elhanyagoltnak erzem magam.


2. A masik csaj objektiven csunyabb vagy nagyon nem jon be nekem (pl sulyfeleslege van, log a melle stb) igy talan nem kell feltekenykednem, de hozza se tudok nyulni es keptelen vagyok nyalakodni vele a pasi kedveert.


Velemenyek? Vagy ti nem gondolkodtok, csak csinaljatok?


2018. dec. 2. 23:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Azt megértem ha nem tetszik a másik lány akkor nem megy. A másik meg szerintem hujeseg hogy feltekenykedni a másik lanyra.
2018. dec. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szerintem én nem gondolkodnék ilyenen, ha a pasinak is és nekem is vmennyire szimpi a csaj akkor benne lennék. Mert szeretek új dolgokat is kipróbálni, és kiváncsi lennék rá h ez az adott szitu mit hozzna ki belőlem, na meg persze élvezettel "készíteném ki" a pasit egy másik csajjal.


Ajánlatokat nem kérek!

2018. dec. 3. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nagyon kiprobálnám.

30f

2018. dec. 3. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem értem én se, mi a jó benne. Bőven elég egyszerre egy lánnyal foglalkozni. Valakik azzal akarnak menőzni, hogy hú de ügyesek, hogy képesek voltak egyszerre 2 lánnyal összehozni a dolgot.
2018. dec. 3. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
#3 senki nem kerdezte 😅
2018. dec. 3. 00:20
 6/9 anonim ***** válasza:

a 2rerfi 1nonel, miert kell szeretni az analt hozza, ez nem vilagos :)


a masik csak ponthoz csak annyit ott es akkor ezzel tuti nem foglalkoznal. mondjuk lehet kesobb, de szerintem nem. tudom hogy hihetetlenul hangzik, de igy lesz


F

2018. dec. 3. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A 2 nő-1 férfi felállást kipróbáltam (Én vagyok a férfi) számomra izgató ahogy két nő kényezteti egymást, az pedig nagyon jó látvány mikor ketten szopnak DE érzésre például nem feltétlenül jó, maga az a tény, hogy ketten akarnak és két nő szájában van feltüzelt ugyan, de az, hogy mire az egyiknél végre érzem, hogy ez most így jó kiveszi és átadja a másiknak úgymond egy kicsit megszakítja a folyamatot, rátértünk a szexre, mivel a lányok is szerették egymást ezért ott kevesebb volt a probléma, amég az egyiket dugtam az a másikat nyalta illetve ujjazta, úgy alakult a dolog, hogy az egyik a farkamtól ment el a végén, előtte a másik lány viszont a nyalástól, utána kutyapózban csináltuk, az például eszméletlen izgató látvány volt ahogy a másik lány már orgazmus után felhevülten a lábunk között fekve nyalta a punciját annak akit dugtam, a végén kettejük arcára/mellére élveztem, az is izgató volt. Összegezve nem volt rossz, de csak azzal mennék bele újra aki nem a párom, két férfi-egy lány felállást nem próbáltam, csak hetero vonulatok között viszont érdekelne. Ha nem a párod az illető (ha nálatok belefér akkor az sem baj) én egyszer belemennék a helyedben, maximum úgy jössz ki, hogy volt már jobb is, többet soha, de nem veszitessz semmit. Remelem segítettem! :)
2018. dec. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

heh, páromra emlékeztetsz az első mondattal, mikor még fogalma sem volt hogyan néz ki egy hármas.


elsőnek is, ha két pasival vagy, akkor sem kötelező az anál, sőt, semmi sem kötelező, de a legtöbbször a felállás az orál és a punci keveréke, váltakoztatása. 2 pasi kényeztet egyszerre vagy felváltva és te ezt élvezed.


Az extra lánynál pedig kalandozás vagy kis leszbikus hajlam kell, esetleg az, hogy örömöt akarsz szerezni pasidnak.


Mi már kipróbáltuk ezt is, azt is, de alap szabály: csak akkor élvezetes a többes, ha:

- egyáltalán nem vagytok féltékenyek, bármilyen felállásban, semmire sem

- ha ezt egy közös kalandnak fogjátok fel, érzelem mentes szex

- ha mind a ketten 100% kívánjátok


Ha ezek nincsenek meg, akkor valakinek biztos nem lesz jó. Főleg ha picit is féltékeny típus vagy.


Én úgy vagyok, hogy aki beszáll, az számunkra nem egy személy, hanem egy élő szexjáték egy éjszakára, aki azért jön, hogy nekem is és páromnak is örömöt okozzon, alkalmazkodjon hozzánk, megvalósítson számunkra fantáziákat. Cserébe ő is átélhet fantáziákat, de általánosságban, a harmadiknak alkalmazkodnia kell.


Szabályokat pedig ti döntitek el. Az is oké, ha azt mondod, hogy a lánynál a pasi csakis nézhet, de nem lehet vele, míg mondjuk pasinál szabály, hogy nincs csók. Ezt teljes mértékben nektek kell meghatározni és olyan harmadikat találni, aki ezzel élni tud. (mert nem erőszak a többes)


A harmadik választásában nem féltékenykedhetsz, mert ha már olyanból indulsz ki, hogy ne legyen szebb, akkor már féltékeny vagy. Akkor már nem kell neked hármas.

Ha lányt szeretnénk bevenni, akkor elsősorban az a fontos, hogy feleségem vonzónak találja. Ha ő vonzónak találja, akkor valószínűleg én is annak fogom. Mert itt a nagy kérdés, hogy mi a francos fenéért akarnánk szexelni egy csúnya nővel? Nem, mi bombajó nőt akarunk!

Másik oldal is ilyen, mi a francért vegyünk be egy átlagos vagy az alatti pasit? Mi élvezetet ad páromnak, hogy egy csúnyácska pasi döfködi a kicsi farkával és 2 perc alatt elmegy? És nekem? Engedjem, hogy egy gáz pasi hozzáérjen a páromhoz??? Nem, ha valaki jön, akkor az legyen egy gladiátor akire párom csorgathatja a nyálát és én is szexinek tartom (hetero alapokon belül). Ha pedig egy férfi attól parázik, hogy a másiknak nagyobb a farka, nagyobb a bicepsze, tovább bírja és így tovább, az ne menjen bele hármasba.


Amúgy tudod mi a vicces? Ha még nem is nagyobb az a farok, akkor is, lehet, hogy nagyobb orgazmust fog okozni, mert új és perverz, ezért lehet a párodat olyan felszabadultnak fogod látni, amilyen évek óta nem volt. De hát ezért is éltek át egy ilyen fantáziát, nem azért, hogy az átlagos szex szintje alatt legyen. Ha pedig ezt felfogod, akkor egy viszont egy qrvajó farkat akarsz a magadé mellett!

2018. dec. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

a #8-as tokeletesen osszegezte. nincs mit hozzatennem.


F

2018. dec. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!