Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Aki részt vett már csoportos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki részt vett már csoportos szexben, annak taszító más férfi spermájának a látványa?

Figyelt kérdés
Heteroszexuális vagyok, de engem nem zavart, mert kimondottan arcra élvezést szeretett volna a hölgy. Remélem más hetero is van így vele, nem bennem van a hiba.

2017. nov. 29. 10:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Csoport szexnél ez valahogy természetes...engem se zavart soha pedig nem vagyok se meleg se bi...
2017. nov. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%

A latvanya sose zavar, de ram ne pancsolja, azert van itt a csaj. En mindig a no szajaban tartva elvezek el. Mert ezt elvezem es igy nincs csuszka maszka. De a masik srac is vagy a gumiba vagy a torkaba a csajnak.

Mi rendszeresen csinaljuk ezt az alberletbe, de csak hetero modon. Mi a masik sraccal sosem fogunk egymashoz erni. A veletlen erintes ok, de keruljuk azt is. A csaj meg elvezi rettentoen, hogy egy menet alatt vann3-4 orgazmusa es ketszer is nyelhet a vegen. Szerencses albi valasztas volt. Tok ismeretlenul koltoztunk ossze, de maradunk amig nem tilos.

2017. nov. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

eddig csak swingerben voltam csoportos szexben és ott láttam jónéhányat, de ott szinte kötelező a koton és nem nézik jó szemmel, ha valaki össze-vissza fröcsköl, de ezt nem csodálom.


engem nem zavar a látvány, mert miért zavarna, akkor minek megyek csoportos szexbe bele, ha zavarna a másik pasi cucca...

ami viszont zavar és nem hittem volna hogy ennyire, azok az ízek.

egy csajjal csókolózni szuper, egy másik csajjal is és össze-vissza csókolózni is jó csajokkal, de olyan csajjal csókolózni, aki előttem egy másik pasival csókolózott... annak megvan a saját íze. érzem a másik erős, hormonnal teli, kanos ízét és ez nagyon nem tetszik. úgy is csókolóztam, hogy előttem a másik pasi farkát szopta (nem élvezett belé) és annak is nagyon "kan íze volt". csókolóztam már saját orálszex után, nem zavar, de más pasi íze számomra taszító.

2017. nov. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem. Engem nem zavart
2017. nov. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A látványa nem zavar,és a nőben érezve sem.
2017. nov. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nem, miért zavarna? csak ne rám spriccelje!
2017. nov. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálam a csoportos szex a 2N/1F felállásban merül ki. Sosem lennék képes másik pasival egy ágyban szexelni.
2017. nov. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!