Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Találtam a barátnőm táskájában...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találtam a barátnőm táskájában egy vibrátort, de sokkal kisebb, mint az én méretem?

Figyelt kérdés
Nála aludtam, meg vagyok fázva és orrsprayt kértem tőle. Ő a fürdőszobában volt, csak beszóltam az ajtón, hogy van-e neki, mondta ott van a táskába vegyem ki nyugodtan. A hátoldalán volt egy kis cipzáros zseb, meg akartam nézni benne, de egy kisebb méretű vibrátort találtam benne, működőképes állapotban. Visszatettem, nem szóltam neki róla, de azóta kicsit aggódok. Kissé átlag feletti a méretem, főleg vastagságban (ha nagyon bepukkan közelít egy energia italos doboz vastagságához viszonyítás képpen), a szexnél elég nehézkes is elsőre betenni, van, hogy felszisszen, általában pár perc után jó, de bizonyos pózoknál még 20-30 perc után is eltol, meg összerezzen egy pillanatra, ha megfeledkezek magamról és hirtelen mélyebbre tolom. Próbálok óvatosabban bánni vele, már rá is kérdeztem konkrétan, annyit kihúztam belőle már, hogy a betétel tényleg fáj neki, de utána elvileg jó. Most viszont, hogy ezt találtam, kissé elbizonytalanodtam, mert hallottam már olyat, hogy nők a fájdalmas szex miatt szakítottak, és félek, hogy egyenlőre nem akar megbántani, de bármikor megtörténhet. Viszonylag hosszabb ideje együtt vagyunk, de még mindig általában ki is nyalom, vagy valami hasonló szex után, így más okát nem látom a vibrátornak, mint hogy tényleg nem tudja emiatt rendesen élvezni a szexet, és muszáj más módokhoz fordulnia, csak amúgy szeret és nem akar megbántani, hiába kérdezem. Nők, akik esetleg voltatok már ilyen helyzetben tudnátok női szemmel véleményt mondani a szituról? Mert lehet csak túlgondolom az egészet, inkább megpróbálok itt infót kérni. :/ Válaszokat előre is köszönöm!
2018. dec. 2. 08:37
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Igazából igen, lényeges valamilyen szinten, végül is csak erre épül a kérdés, hogy emiatt tartok tőle, hogy fájdalmas neki és nem tudja rendesen élvezni, ezért van szüksége vibrátorra. 😅 És igen, írtam, hogy annyit sikerült már kihúzni belőle, hogy a betétel fájdalmas neki, de utána élvezi, meg más módokon is próbálom kielégíteni, ezért nem értem, mire a vibri. Olvasta egyáltalán valaki az energiaitalos doboz méret utáni részt...? Kiragadtátok a lényeget...😅😂
2018. dec. 2. 09:48
 12/16 anonim ***** válasza:

Kevés vagy neki ennyi

Azért tart melletted vibrit

Mert hamar elmész vagy felse izgatod rendesrn

Örülj hogy nem pasit tart melletted

Bár lehet az is van

Sok sikert

2018. dec. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy csak csiklóizgatásra használja. De amúgy arra közösen is használhatnátok...


Viszont: használtok síkosítót? És kellően ellazul a barátnőd szex előtt/közben? 1 pohár bor ezen némileg segíthet :).

2018. dec. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Próbáltunk sikosítót régebben, Durexet talán, de az rettenetes volt, folyton beszáradt vagy nem is tudom hogy mondjam. Azóta is szeretnénk használni, csak nem tudjuk mit érdemes. Esetleg van valami tipped, melyik a jó? :D
2018. dec. 2. 10:27
 15/16 anonim ***** válasza:

Igen, durexxel nekem is vannak ilyen tapasztalataim.

Amit ajánlani tudok, az a Bartoline (szerintem patikában kapni), vagy a Pjur Analyse Me (bár "más területre" preferált, "hagyományosan" is kiváló :))

2018. dec. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ezeknek utána nézek, megy a zöld! :D
2018. dec. 2. 10:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!