Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Találtam a barátnőm táskájában...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találtam a barátnőm táskájában egy vibrátort, de sokkal kisebb, mint az én méretem?

Figyelt kérdés
Nála aludtam, meg vagyok fázva és orrsprayt kértem tőle. Ő a fürdőszobában volt, csak beszóltam az ajtón, hogy van-e neki, mondta ott van a táskába vegyem ki nyugodtan. A hátoldalán volt egy kis cipzáros zseb, meg akartam nézni benne, de egy kisebb méretű vibrátort találtam benne, működőképes állapotban. Visszatettem, nem szóltam neki róla, de azóta kicsit aggódok. Kissé átlag feletti a méretem, főleg vastagságban (ha nagyon bepukkan közelít egy energia italos doboz vastagságához viszonyítás képpen), a szexnél elég nehézkes is elsőre betenni, van, hogy felszisszen, általában pár perc után jó, de bizonyos pózoknál még 20-30 perc után is eltol, meg összerezzen egy pillanatra, ha megfeledkezek magamról és hirtelen mélyebbre tolom. Próbálok óvatosabban bánni vele, már rá is kérdeztem konkrétan, annyit kihúztam belőle már, hogy a betétel tényleg fáj neki, de utána elvileg jó. Most viszont, hogy ezt találtam, kissé elbizonytalanodtam, mert hallottam már olyat, hogy nők a fájdalmas szex miatt szakítottak, és félek, hogy egyenlőre nem akar megbántani, de bármikor megtörténhet. Viszonylag hosszabb ideje együtt vagyunk, de még mindig általában ki is nyalom, vagy valami hasonló szex után, így más okát nem látom a vibrátornak, mint hogy tényleg nem tudja emiatt rendesen élvezni a szexet, és muszáj más módokhoz fordulnia, csak amúgy szeret és nem akar megbántani, hiába kérdezem. Nők, akik esetleg voltatok már ilyen helyzetben tudnátok női szemmel véleményt mondani a szituról? Mert lehet csak túlgondolom az egészet, inkább megpróbálok itt infót kérni. :/ Válaszokat előre is köszönöm!
2018. dec. 2. 08:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem bízol meg a barátnődben. Gondolod mi jobban tudjuk, hogy mi jó neki? Mások tapasztalata ebben az esetben csak félrevezethet. Beszélj vele erről többször. De ne tolakodva!
2018. dec. 2. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is vele kéne megbeszélned, az elsőnek igaza van!
2018. dec. 2. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Próbáltam már vele megbeszélni többször is, írtam, hogy rá is kérdeztem már konkrétan, de nem igazán jutottunk egyről a kettőre, ezért gondoltam, hogy megpróbálom itt is, hátha valakinek van hasonló tapasztalata. ☹️
2018. dec. 2. 09:03
 4/16 anonim ***** válasza:
26%
Itt a lenyeg az az volt a kerdesedben hogy tudasd velunk hogy neked a vastagsagod "energia italos doboz" A tobbi az nem erdekes maszlag kerdes
2018. dec. 2. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Haters gonna hate... 😩 Kajak semmi értelme ennek az oldalnak, lehet itt kérdezni akármit...
2018. dec. 2. 09:11
 6/16 anonim ***** válasza:
79%
Na, ez a kommented, kedves kérdező mutatja, hogy miért nem egészen őszinte, kitárulkozó veled a társad. Más, esetleg neked nem tetsző választ fitymálsz le.
2018. dec. 2. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Én a helyedben nem képzeljék bele a helyzetbe semmi negatívat, nagyon sok nőnek van a pasija mellett kis játékszere. Egyrészt mert a pasi nincs mindig ott, másrészt a vibri mást ad és maga szabályozza a használója.

De a pároddal való állandó kommunikáció nagyon fontos.

2018. dec. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
14%

Sokan kerdeznek itt akarmit es normalis valaszok is vannak

De nem ilyen szokvanyos hulyeseg amit kerdezel mar ez unalmas

2018. dec. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
#7 köszönöm a választ! #8 unalmas, nem unalmas, nekem ez a problémám, neked meg szerintem senki nem tart pisztolyt a tarkódhoz, hogy elolvasd/megválaszold. :/ Nem a választ fitymáltam le, csak már kicsit elkeserítő ez a sok rosszmájú ember itt sajnos, aki nem a kérdésre próbál valami érdemi választ adni, csak kötözködik rajta, hogy ez a kérdés épp miért egy hoki meg kamu. :/
2018. dec. 2. 09:25
 10/16 anonim ***** válasza:
0%
De azért tudatni kellett velünk, milyen vastag a farkad 😃 a kérdésed szempontjából ez egy baromi lényeges infó volt 😃 2-es vagyok amúgy. Szerintem az első 2 kommentnél rájöhettél volna, hogy nem itt kell ezt megbeszélni, mert nem mi fogjuk megmondani a tutit, hanem a barátnőd. Mikor rákérdeztél semmit nem mondott?
2018. dec. 2. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!