Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, akiket nem nyaltak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, akiket nem nyaltak még ki, mennyire vagytok kíváncsiak?

Figyelt kérdés

Nem akartátok? Nem engedtétek? Nem volt hozzá partner, vagy vallási ok? Ne gyertek a "szűz vagyok" kifogással, mert pettingelni is lehet ;-)


Aki annyira szemérmes, az írhatja privátban is a választ.

Köszönöm.



2018. nov. 30. 21:32
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Nyaltak már ki, csak szerintem nem jól.
2018. nov. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%
Hát az a kérdés, jól nyalnak-e inkább.
2018. nov. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
43%
Én azt akarnám hogy a fenekemet nyalják ki már végre.
2018. nov. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
39%
Engem még ne nyaltak ki, mert nem volt senkim, se senkivel intim kapcsolatom. De a nyalás nem is izgat. Nem vagyon rá kíváncsi.
2018. nov. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A "szűz vagyok" miért kifogás? :D Ha odáig nem jutottam el, hogy péniszt fogadjak magamba, miért olyan hihetetlen, hogy odáig sem, hogy nyelvet?
2018. nov. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Kedves legutóbbi! A szexben nincsenek fokozatok.


De ha létezik is sorrend vagy fokozat, akkor a petting bizony jobb helyeken sokkal hamarabb van, mint az aktus

2018. dec. 1. 00:00
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy bullshit. Ha megbízom valakiben annyira, hogy az arcát a vaginámhoz engedjem, akkor annyira is, hogy a falloszát engedjem oda. Mégis mi alapján válasszam külön a kettőt?
2018. dec. 1. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 nagybotos ***** válasza:
60%
Már a pusziktól, csókoktól eldönthető mennyire kultúrált a fiú.Mennyire tisztel? Szeret?
2018. dec. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!