Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok ha egy jó pasiról való...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ha egy jó pasiról való képről, videóról, vagy élő látványról lenne szó mi az amit izgatónak tartanátok és mi az amire már nem lennétek kíváncsiak?

Figyelt kérdés

1. Ha fürdőruhában vagy gatyában van

2. Ha meztelenül van

3. Ha meztelenül masztizik

4. Ha szexel is valakivel


Hogy érthetőbb legyen, a 4.-est például úgy értem, hogyha szerintetek jó a pasi és tudjátok, hogy valamelyik ismerősötökhöz eljutott egy házi szexfelvétele, akkor azt elkérnétek és megnéznétek.


Ja és kort is írjatok légyszi :)


2018. máj. 26. 19:29
 1/7 anonim ***** válasza:
3,4 esetleg 2
2018. máj. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyik se
2018. máj. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

2,3 izgató lenne.

4-re nem vagyok kíváncsi.

1 nem érdekel.

2018. máj. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én az intelligenciájukra bukom. Aki a testével tud csak jönni, az kiesik a köreimből.
2018. máj. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A kérdésben csak a látványról van szó, olyanokról akik külsőre jól néznek ki. Nyilván valami komolyabbhoz az még kevés...
2018. máj. 26. 20:57
 6/7 Noblesse Oblige ***** válasza:

Én a kevesebb több híve vagyok. Pl egy ingben készült képe sokkal szexibb tud lenni a számomra, mintha látom mi van a ruha alatt. Jó fantáziálni arról hogy levetkőztetem és vajon mit találnék a ruha alatt...


Ha elveszik a fantáziám vele kapcsolatba, akkor megölték a vágyat is. :(

2018. máj. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Első. A többit előben szeretném lárni nem képeken avagy videón
2018. máj. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!