Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Házas férfiként nagyon esélyte...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házas férfiként nagyon esélytelen, hogy megismerkedjek egy nővel, anélkül, hogy csak azért elítélne, mert házas vagyok? 30f

Figyelt kérdés
2018. nov. 28. 14:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Eléggé, én például nem mennék el a tény mellett, hogy részese vagyok egy másik nő tönkre tételében. És szerintem neked sem kellene félvállról venned a nejedet. Ha nem szereted, válj el, ha szereted, ne csald meg. Ehhez még a részleteket sem kell ismerni. Mindig van más megoldás, mint megcsalni a párod.
2018. nov. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ok, okozat. Miért kacsingatsz másfelé?
2018. nov. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem inkább az a kérdés, hogy te emiatt miért nem ítéled el a saját viselkedésed?
2018. nov. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem azért ítéllek el mert házas vagy hanem mert keresed az alkalmat hogy megcsald. Ha beleszeretsz a barátodba, kollégádba hát istenem ez van, kialakult, de hogy keresed az alkalmat az elég gáz.
2018. nov. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vannak erre szakosodott partnerkeresők, ott nézz körül.
2018. nov. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
30 évesen már kifelé nézelődsz? Ezért kár volt megnősülni...34/f
2018. nov. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!