Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak nekem fordul ez elő?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem fordul ez elő?

Figyelt kérdés

Szexnél gumit húzok mivel még első 5 alkalmam se volt meg

Próbáltam már 5.2es gumit

De a Skyn Large gumi a legjobb főleg szélességre na most annyi a bajom hogy másnak is ilyen vagy csak nekem..??

Felhuzom a gumit ugye bár.


bőr hátra gumit ráhelyezem majd letekerem a végéig


Na most jön a jó része: ugyanis felhelyezem a gumit a bőr a makk alatt marad egy 5 másodpercre majd vissza is csúszik


De szex közbe a gumi majd kiszakad,

a péniszemen a bőr viszont meg se rebben mivel a gumi odaszoritja és direkt csináltam ugy is hogy csak maszturbálás kedvéért hogy szokjam a gumit stb tapasztalatot szerezzek


Felhuzom a bőrt gumi rá sperma zsakot ossze nyomva ugye letekerem a tövéig huzok rajta kettőt a kezemmel a péniszemen,

a bőr vissza csúszik előre a gumi jön felfelé a makkomat meg nyomja a gumi hátra mert hát huzgálom a kezemmel hátrafelé és nem tudok gumit használni... Meg őrülök

Valaki segítsen már... Tökre ciki



2018. nov. 27. 13:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem túl nagy/vastag a gumi?
2018. nov. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem nagy vastag mert ez alatt nem jó es elszoritja a péniszem körbe ez a tökéletes hosszra es vastagságra is
2018. nov. 27. 14:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!