Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miert fordul elo csaladon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert fordul elo csaladon beluli szex?

Figyelt kérdés
(nem eroszakra gondolok)
2018. júl. 13. 19:49
 1/8 anonim ***** válasza:
38%
Mert tiltott gyümölcs
2018. júl. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%
kíváncsiság
2018. júl. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
Mert már el van korcsosulva a világ azért
2018. júl. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%
Egyszer azt álmodtam hogy a bátyámmal szexeltem. Sírva ébredtem fel és nagyon sok ideig kerültem őt. Mai napig rosszul érzem magam ha eszembejut. Undorító dolog.
2018. júl. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Engem ferfikent izgat. Biztos nok kozott is akad akik hasonlokeppen latjak. a Tiltott gyumolcs, persze ezt nem mindig kell leszakitani
2018. júl. 13. 20:16
 6/8 anonim ***** válasza:

Már el van korcsosulva? Valóban így van, de erre volt példa mióta világ a világ.

Nekem is elmegy az életkedvem az ilyen dolgoktól ha tények.

DE, valamiért életszerűtlen és nem valós formában meg izgat valahol. Úgy értem felnőtt film kategóriában. Úgy, hogy én a nővéremmel, vagy mondjuk unokatesómmal az már elképzelhetetlen és nem a társadalmi konvenciók miatt. Szimplán nem alakul ki szexuális vonzalom. Pedig az unokatestvérem szép lány volt, bár már nagyon régen láttam. De ennyi. Látom hogy esztétikus, de 0 vonzalom. Úgy mint egy másik férfin is látom, hogy jóképű, de semennyire nem mozgat meg szexuálisan.

De ez azért nagyrészt nevelés és környezeti példák kérdése. Vannak akikből ez hiányzik, most szerintem nem kell ujjal mutogatni, hogy ki tehet róla. Ugye mi emberek konkrétan tudjuk, hogy alapvetően miért nem csak nem helyes, hanem veszélyes is. Így nálunk embereknél az lenne a normális, hogy iszonyatot vált ki ennek a ténye. Meg ugye meg van hintve azzal, hogy törvénytelen

2018. júl. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
62%
Mert sok beteg ,aberált ember van,a ķérdezővel együtt!! Az ilyet mind agyon kéne lőni!!! Jobbat nem találtok??
2018. júl. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mert primitív ösztönlények.
2018. júl. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!