Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Rosszlányok.hu hirdetés....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszlányok.hu hirdetés. Hogyan lehetne kitünni?

Figyelt kérdés
Kérdésem az ha meghirdetem magam, mi az ami miatt előnyben részesítenének a férfiak? Mit vállal résznél mi az amire lenne igény de kevesen vállalják? 25L
2018. nov. 25. 19:44
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Én előnyben részesítelek ha elmondod, hogy milyen néven vagy/leszel fent. :P
2018. nov. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Nekem is belinkelhetnéd a profilod (ha már van).
2018. nov. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Levelekre mindig valaszolj
2018. nov. 25. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

vállalj domina szerepet.

Sokszor itt még dugnod sem kell, és sokat is fizetnek érte.

2018. nov. 26. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Küldj képeket plusz árakat
2018. nov. 26. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Azt vállald csak amit teljesíteni is tudsz.

Ha ilyen pl. az is, hogy szüzeket is vállalj, akkor ezt szerintem emeld ki, elég kevés az igényes ilyen hirdető...

Szóval ne csak a listában szerepeljen, hanem a leírásban részletezd, hogy nálad egy szűz mennyire ellazúlhat, hogy korlátlan élvezés van az órában, stb.

Ha ezt megteszed, akkor egy szűz inkább téged fog választani mint azt a hírdetőt akinek ugyan szerepel a lehetőségei között a szüzességelvétel, de nem részletezi a leírásban... Még akkor is, ha amúgy Te külsőre kevésbé tetszel neki.


Valamint igen, az análra is sokan felfigyelnek.


Engem is érdekelne a profilod, priviben linkelhetnéd, ha nem kamu a kérdés.

2018. nov. 26. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
torokdugás.
2018. nov. 26. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nálam előny: nem profi kép, arckép, nem retusált kép, értékelési lehetőség, levelezési lehetőség, korrekt bemutatkozás. Fontos szerintem hogy alapként is jó lehetőségek legyenek megadva, értem itt legalább a natúr franciát testre élvezéssel, illetve a csókot is ha akarsz vállalni, az úgyis szimpátia alapon van, de a lehetőség legyen meg. Extraként jó ha nem vállalsz be minden pisi-kakit. Elérhetőségnél semmiképp ne 0-24legyen kiírva, illetve tájékoztasd az érdeklődőket arról, hogy ha nem érnek el elsőre, igény szerint visszahívod őket ha hagynak sms-t. Ha van már profilod privátban belinkelheted és megnézném én is.
2018. nov. 26. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!