Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Igaz az hogy a nők nagyobb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz az hogy a nők nagyobb része a 30-as évei végén kezdi el igazán igényelni és élvezni a szexet?

Figyelt kérdés

Az a furcsa ellentmondás hogy a nők többsége azért a 20-as éveiben a legvonzóbb, magyarul a 20-as éveiben van a toppon, akkor a legkívánatosabb szexuálisan is, ehhez képest azért sajnos akkor sok nő 10-15 évvel később igényelné a szexet igazán.


Van olyan hogy akkor meg már nehezen talál erre partnert?



2018. nov. 25. 12:16
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

13:13-as:


Te hány éves vagy? Hogy ennyire jól tudod.

2018. nov. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem látod át a helyzetet, de mindegy ez a téma nem kapcsolódik a kérdéshez.
2018. nov. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
88%

"A 18 éves válaszoló a szexnek csak egy eltorzult változatát ismerheti, amit a mai tinifiúk tudnak "nyújtani"."


Te már csak tudod. :)

2018. nov. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

15 éves koromtól ismerkedek a lányokkal. Ismertem egy rakás tinilányt, még a 2000-es években, amikor én is kamasz voltam (manapság a 20-as éveim végen járok). A mostan tiniket nem ismerem annyira, de az idei nyarat a Balaton töltöttem, ott azért rendesen "bemutatkoztak" nekem, főleg az éjszakában.


Nem sok minden változott, szóval a korábbi tapasztalataim ma is érvenyesek.

2018. nov. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Am nagyon eltértünk a témától, szal OFF.
2018. nov. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Én nagyon élvezem a szexet. Szinte mindig arra gondolok. 17L
2018. nov. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Naszóval :

1. Igaz, hogy a 30-as nők jobbak a szexben, mert túl vannak x pasin. Viszont többet gondolkodnak, mérlegelnek úgy összességében.

2. Én viszont tapasztalatból tudom, hogy rengeteg 18-20-onéves lánynak milyen lelki-belső gondjaik vannak, ezért szinte kapaszkodnak egy egy idősebb pasiba. De csak akkor ha az megértő-kedves-gyengéd és mégis jó. Mert otthon nem kapnak elég szeretetet-odafigyelést, ehelyett észosztás és idomítás van a szülőktől.

És nekem az elmúlt 10 évben, 46 voltam akkor, sok 20-onéves bnőm volt. Nem jártunk, csak szeretkeztünk brutálsokat és nagyon sokat beszélgettünk, mert én normálisan meghallgattam, rászánva az időt-hangulatot. És ez legalább olyan fontos mint a jó szex.

Hú de tudnám még mondani :-)

2018. nov. 26. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

17-es vagyok folytatnám. :-)

És igen, volt olyan is, hogy az egyik lánynak összetört a telója és nem tudott hirtelen másikat szerezni. Hát vettem egyet neki, na nem iPhonet, vagyis nem a luxushajszolás és lehúzás volt a célja. És azt a boldogságot, láttam a szemében, nagyon tudott örülni neki.

Szóval ilyen apróbb ajándékoktól sosem zárkóztam el.


Aztán egy másik sírva mondta el, már két hónapja összejártunk, hogy nincs pénze tamponra, mert a nagymamája nevelte és nagyon csóróság volt. Vettem neki két 50db-os packot.

És tettem ezt azért, mert én is hasonlón éltem fiatalon, tudom mi az a nélkülözés, lemondás.

És nem ezektől lesz egy lány ribi :-)


Aztán volt ennek az ellentéte is, ahol kőgazdag környezetbe felnőve, de szeretetet, kedvességet soha, viszont nyálas külsősgeket kapott csak.

Atomszép, 19é, 170cm, 48kg, stb stb, uj BMW és nem sorolom. Mégis velem (51é) bújt össze és szanszéjjel szeretkeztük magunkat, mert megvolt a vágy és értékelte a finom hangulatot, kedves nyugodt beszélgetéseket.

Jaa és nála semmi ferden csücsörítős szelfigyüjtemény a FB-on, semmi éjszakajárás, semmi tetkóőrület rajta stb stb. 1 évig jártunk és bújtunk össze.

2018. nov. 29. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!