Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Igaz az hogy a nők nagyobb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz az hogy a nők nagyobb része a 30-as évei végén kezdi el igazán igényelni és élvezni a szexet?

Figyelt kérdés

Az a furcsa ellentmondás hogy a nők többsége azért a 20-as éveiben a legvonzóbb, magyarul a 20-as éveiben van a toppon, akkor a legkívánatosabb szexuálisan is, ehhez képest azért sajnos akkor sok nő 10-15 évvel később igényelné a szexet igazán.


Van olyan hogy akkor meg már nehezen talál erre partnert?



2018. nov. 25. 12:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Jobban élvezik,jobban tudják mi kell nekik 40 után, igen.
2018. nov. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
91%

18 vagyok és igénylem a szexet. :D Egészen biztos vagyok benne, hogy rajtam kívül még egy csomó másik fiatal lány/nő.


"Igazán 30-40 után kezdik élvezni a szexet"...

Ezt nem tudom. Nem vagyok még annyi idős. De eddig is élveztem. Ha még ennél is jobb lesz akkor gyorsan legyek 40. :D

2018. nov. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
0%

A 18 éves válaszoló a szexnek csak egy eltorzult változatát ismerheti, amit a mai tinifiúk tudnak "nyújtani".


Pont ezért élvezhetik a nők 30 felett a szexet, mert jó esetben nem egy tejfelesszájú tini lúzerrel dugnak, mint a tinilányok, hanem egy igazi férfival, akinek a punci nem ismeretlen már.

2018. nov. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
90%

3 Honnét tudod hogy 18 évesen nem az idősebbekre bukik és 30 éves a pasija?

Elég szűk látókörü vagy.

2018. nov. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
95%
Ostobaság azt gondolni, hogy aki 20 évesen figyelmetlen tuskó tini, az majd 30 évesen figyelmes odaadó férfi lesz. Ezt nem lehet kinőni vagy tanulni, ez jön belülről, az illető személyiségéből. Simán lehet egy húsz éves is jó a szexben, meg lehet egy 60 éves is ótvar suttyó...
2018. nov. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
0%

Mai 18 éveseknek nincs 30-as pasija, az esetek többségében. A tinilányok sem veszik jó néven többnyire, ha egy olyan korú fazon nyomul.


A két korosztály elkülönült egymástól. Ráadádul egy 30-as férfinak miért is kellene egy tinilány, aki kis túlzással a lánya lehetne? Ismerek egy 30 körüli pasit egyébként, aki csak a tinilányokra bukik, de nem is csodálom, mert az idősebbeknek nem kell.


Az érett férfiak érett nőt választanak, vagy ez ellen van kifogásod, 77%-os?

2018. nov. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
29%
Az 5-ös sem hallott még személyiségfejlődésről, vagy romlásról...
2018. nov. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Akkor miért van az hogy minden házas 40-es férfi fiatal tinikkel szexel?

Ébredj már fel és kellj fel a szobádból majd menj ki a valóságba.

2018. nov. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Meglepődnél mennyi tinilány van akinek az éretebb pasik jönnek be.
2018. nov. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
20%

8-as:


Azok a 40-es fazonok tiniprostikhoz járnak. Egy rakás 18-19 éves kiscsaj hirdeti magát, dugnak azok mindenkivel a pénzért. De remélem te sem gondoltad komolyan, hogy az átlag gimnazista lány jó szívvel fogadja, ha egy 40-es, már kissé őszülő pasi, aki az apja lehetne, ráhajt.


Természetesen lehet kivétel. De az esetek többségében nem ez a helyzet.


Azok az idősebb pasik, akikkel dugnak a 18 éves tinilányok, ALAPBÓl olyan típusú pasik, akik egymás után kefélik a nőket, értenek a lányok elcsábításához. Ebből fakadóan, azok a fazonok válogatni is tudnak, ezért az érett 18 éveseket dugják, akik alkalmasak arra.

2018. nov. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!