Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért mondja az összes nő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondja az összes nő azt, hogy ő jó a szexben, amikor ez nem is igaz?

Figyelt kérdés

Nők általában azon a vélemenyen vannak, hogy ők jól csinálják. Meg hogy "nem volt panasz" rájuk.


Szerintem sokszor csak arról van szó, hogy a véleményalkotó egy lúzer pasi, aki NEM MERI megmondani az igazat, vagy örül, hogy egyáltalán akadt egy csaj neki. Ezért abba a hitne ringatja őt, hogy mekkora egy domina...


2018. nov. 25. 10:43
1 2 3
 21/28 Mkdir ***** válasza:
94%
Kedves kérdező sajnos fogalmad sincs a női lélekről vágyakról, arrol hogy mért maradnak egy szar kapcsolatban hogy mért érzik jónak ha megfosztják őket és önmagukat a tisztelettől...száz szó kevés mert az előitéleteid a faszi sztereotipiak és az általános tudatlanság állapotában lebegsz... Nézz a dolgok mögé keresd a miérteketmielőtt itélsz.... Ne egy pletykát halgass ki.. Kérdezd meg:miért?
2018. nov. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
91%
Már találkoztam olyannal, aki nem mondta ezt. Bizonyos tekintetben jobb is volt a többieknél.
2018. nov. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:

Tényleg nem bántásból, de a 15-ös válaszon amúgy jót nevettem. Szerintem aranyos volt, ahogyan a válaszoló rám zúdította a haragját.


Előzőnek:


Azért, mert a pasik többsége önbizalomhiányos és úgy véli, hogy attól lesznek férfiak, ha jól meg tudják dugni a nőt,tehát próbálják magukat eladni.


A csavar ott van az egészben, hogy az önreklám szánalmas. Ha viszont más nők kezdik el róla mondani ugyanazt, tőle függetlenül, akkor az jó ajánlólevél. Aki tehát jó szexben, annak nem kell terjeszteni azt, mert annak az úgyis elterjed. Ez igaz mindkét nemre.

2018. nov. 25. 12:30
 24/28 A kérdező kommentje:

@Mkdir


Nincsenek előítéleteim. Minden, amit állítok, megalapozott.


Azt is tudom, hogy a nők miért maradnak rossz kapcsolatban, de a "miért" nem mentesít az ellentmondás alól.

2018. nov. 25. 12:34
 25/28 Mkdir ***** válasza:
91%

Kedves kérdező jól ismerem a típusod. Nem bántásként mondom. Te a kérdést nem az őszinte megvilágosodás utáni vágy miatt irtad ki hanem hogy legyen valaki aki helyesel neked. Ha tényleg érdekelne a válasz akkor már magadba néznél hisz a kommentelők nagy része egyértelmüen elmondta hogy hibás az okfejtésed és a konkluzio. Értem én alap evolucios ösztön keresni a hasonszőrüeket gondolkodásban is, de az igazán értelmesek és erősek képesek átértékelni önnönmagukat es megvizsgálni más véleményeket, azaz érdemben!!! Feltenni azt a kérdést:miért?

Ne az előitéleteid hajtsanak a válaszok keresésében mert tév utra visznek....

2018. nov. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:

Nos, akkor szedd össze nekem néhány pontban, vázlatosan, hogy hol hibás az okfejtésem. Ömelesztett szöveget nem fogok elemezni.


Egyébként meg nem zavar, ha nem értenek velem egyet.

2018. nov. 25. 12:46
 27/28 anonim ***** válasza:

"Egyébként meg nem zavar, ha nem értenek velem egyet."


Áááh nem, csak mindenkire rá akarod erőltetni a véleményed, mert szerinted neked igazad van.

Pedig nincs...

2018. nov. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:

Nem akarom senkire ráerőltetni a véleményem. Vitázunk, elhangzanak pro és kontra érvek. Ennyi az egész.


Nem is reagáltam egyébként minden érvre, szóval nem tudom, milyen erőltetésről beszélsz. A 15-ös válasz minden egyes mondatát is szét tudtam volna cincálni, mégsem tettem.

2018. nov. 25. 12:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!