Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexkapcsolatot beszéltünk,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexkapcsolatot beszéltünk, mégsem keres, most akkor mit akar?

Figyelt kérdés

Már tavaly óta ismerjük egymást. Neki akkoriban volt barátnője, de állandóan engem kerülgetett. Aztán szakítottak, mi ismerkedtünk, majd 2x le is feküdtünk, de aztán mégsem jelentkezett vagy tudatta velem, hogy kapcsolatot akar. Így lemondtam róla, barátzónába tettem. Utána megint próbálkozott, megfogta a kezem, meg akart csókolni, az igaz szerelemről beszélt, stb, de én visszautasítottam (ettől még jóban maradtunk). Utána hónapok teltek el, volt nála egy buli, a végén hazamentem, mire kaptam tőle egy sms-t, hogy azt hitte nála alszom. Utána beszéltem vele, mondtam, hogy párkapcsolati szinten már nem jöhetne szóba nálam, de mivel testileg vonz és épp nincs senkim, így lehetne szexkapcsolat. Ő ebbe benne volt, mondta is hogy sokat gondolt erre és most nincs is senki neki se. Kerestük is egymást egy ideig, de sose jött össze a találka, mert vagy neki volt programja, vagy nekem. Így telt el az adott hét, majd a legutóbbi időpontot ő mondta le, de nem ajánlott fel másik időpontot (én mindig írtam ha lemondtam). Azóta eltelt 3 nap és nem jelentkezik. Élőben 1x találkoztunk, de mivel társaságban voltunk így "közömbösen" viselkedtünk, alig beszéltünk. Másnap se jelentkezett. Én meg nem akarok írni neki, mert nem akarom, hogy azt vegye le, hogy nyomulok, tudom amúgy, hogy mikor van otthon és volt, hogy több nap is otthon volt és nem szólt nekem.

Nem értem akkor minek ment ebbe bele, mert nekem azért a 6 havonta 1 alkalomnál többre van igényem. Csak azt nem tudom mit csináljak, hagyjam és ne is írjak neki többet, vagy még várjak pár napot és írjak neki, hogy úgy látom ez nem működik, minden jót. Szerintetek?


2018. nov. 24. 20:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Az aktívitást figyelembe véve, inkább keress valaki mást!
2018. nov. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Pedig hívd fel és mondd, hogy szeretnéd tisztázni vele, hogy mi is van köztetek.
2018. nov. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha egy pasi ennyire érdektelen a szex iránt akkor ejtsd. Sok hal van abban a tengerben. 28/F
2018. nov. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"még várjak pár napot és írjak neki, hogy úgy látom ez nem működik, minden jót"


Pontosan

2018. nov. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szar veled a szex ezek szerint ! Ha ezt egy férfinak majdnem erőltetni kell hogy belemenjen az sejtet valamit .. és nem jót
2018. nov. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szia! De ha szar lenne velem a szex, akkor miért feküdt le velem 2x is. Aztán amikor beszéltünk, akkor is megcsókolt meg hozzám simult, állt neki a zászló, csak akkor nem volt megoldható logisztikailag. És így váltunk el, hogy akkor egyeztetünk. Egy ideig ment is a dolog, majd lemondta a találkát és nem mondott új időpontot. Azóta semmi.
2018. nov. 24. 21:14
 7/7 anonim ***** válasza:
Kimondtad, hogy szexkapcsolatot akarsz. Ez minden férfi álma, ne ám még ezek után is neked kelljen könyörögnöd. Keress mást.
2018. nov. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!