Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire általános az hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire általános az hogy a nők szeretnek szopni?

Figyelt kérdés

A felesegem elott egy baratnom volt, o nem igazan szerette de siman megtette.

A felesegem eleinte nagyon nehezen vette ra magat es tobbszor halogatta.

Most ha kerem ra akkor megteszi de a szajaba nem szereti az anyagot, azt mondja hogy rosszul lesz tole mert rossz az ize.

Korabban lenyelte de akkor is fintorgott.

Azt mondja hogy szerinte a legtobb no nem szeret szopni.

O nem igenyli a nyalast de neha jol esik neki es meg is teszem.


2018. nov. 23. 04:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
72%

Hát nekem nem menne, mert sajnos elhánynám magam. S félreéetés ne essék, nem a páromtól, nem a pénisztől. Csak én sokszor émelygek, így nem menne.

Statisztikai adatokkal nem tudok szolgálni. De sok nő megteszi a párja kedvéért, sok nő szereti, sokan utálják.

2018. nov. 23. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Én kifejezetten szeretem csinálni, a férjem is odavan ha leszopom. A számba én se engedem, de bárhova máshova elmehet, ahova csak akar. Én is baromi érzékeny vagyok ízekre, szagokra, emiatt nem szeretem a számba.
2018. nov. 23. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Eddigi tapasztalatok, elmondások alapján: Szopni a nők többsége szeret, vannak akik csak megteszik de nem szeretnek kimondottan és vannak akik nem szívesen teszik meg, mint a te esetedben. Szóval ez így szerintem nem igaz, hogy a legtöbb nő nem szeret szopni, de ezzel sajnos nem tudsz mit tenni, idővel azért változhat egy-két dologban a hozzáállása (ahogy a férfiak is sok új dolgot akarnak kipróbálni az idő múlásával).

A szájba élvezés, lenyelés ahogy észrevettem már sokkal megosztóbb. Van aki szereti mindenhogy, van aki csak hagyja, lenyeli de semleges, van aki utálja és nem szóba a szájba élvezés vagy lenyelés, és ezek kombinációja. Illetve vannak akik imádják az ondót mindenhol és mindenhogy. Itt viszont szerintem egyik verzió sincs többségben ez sokkal változóbb a nők körében mint a szopás maga.

2018. nov. 23. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem csinálni mert látom a páromnak mennyire jó és emiatt én is élvezem. De az ondó ízét a számban haaat.. Nem annyira.
2018. nov. 23. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
28%
össze nem jönnék olyan nővel aki nem imádja csinálni. nekem mind imádta szerencsére. mondjuk már az ismerkedés elején megkérdeztem, és aki nem úgy válaszolt hogy milyen jó szopni azzal többet nem is foglalkoztam XD
2018. nov. 23. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
56%

Kb 20 nővel voltam az életben, közülük 1 volt az, aki egyáltalán nem szopott. Talán a kétharmaduk szívesen csinálta. Viszont kevés nő szopik tényleg jól, talán ötből egy.


Amúgy a kevés partnerszámú embereknél jellemző, hogy a kevés partnerszámú nők nem szeretik annyira szexet (ezért volt kevés partnerük, egy-kettő az életben még idősebben is), a kevés partnerszámú férfiak meg ugye nem túl jók a csajozásban, ismerkedésben (ezért volt kevés partnerük) és ugye olyankor nem is olyan top fajta nőket fognak ki, akik szeretik a szexet (szopást is).


Az miatt meg egyenesen idióta a feleséged, amiért azt mondja a legtöbb nő nem szeret szopni. Nyilván saját magát akarja mentegetni, meg azért mondja nehogy véletlenül eszedbe jusson, hogy "más nő szopna=más nővel kell szexelni".


28/F

2018. nov. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem kifejezetten nőfüggő. Az ex barátnőm egyszer sem szopta le az ex férjét, nálam viszont imádta csinálni. Igaz hogy nem engedte hogy a szájába élvezzek mert undorodott a sperma ízétől állagától.
2018. nov. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Én szeretek szopni. :)

A mélytorkozás nem megy de élvezetből csinálom.

Élvezni pedig legtöbbször a számba élveznek.De kérni szoktam hogy oda mert számomra izgató.

Volt hogy az exem csak spontán megkért mikor sétáltunk és akkor is odaélvezett mert féltem hogy olyan lesz a ruhám.

22/l

2018. nov. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
64%
Ez változó. Nekem pasi függő. Exemnek egyáltalán nem szerettem csinálni. Azért mert hiába is fürdött is meg akkor is büdös volt és az hogy számba élvezzen egyenesen elutasítottam. Mostani páromnak meg kifejezetten élvezem ha szájjal kényesztethetem és a számba is engedem élvezni. Fura íze van de nem vészes.
2018. nov. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretek szopni. Az elejen nehezen vettem ra magam, sokáig nem akartam csinálni, de nem azert mert undorodtam tole csak féltem hogy nem fogom jol csinalni. Amikor rávettem magam utana alig akartam abba hagyni:) Elvezem mikor csinálom, nagyon fel tud izgatni.
2018. nov. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!