Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Furcsa kèrdès, tudom! Kèrt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Furcsa kèrdès, tudom! Kèrt már meg valakit a párja, hogy öltözzön ki neki, ès úgy szexeljenek?

Figyelt kérdés
Szerínte,ha valaki csak meztelen,az "elavult".Ezzel akarja,kicsit feldobni a szitut.Lehetőleg,ne sèrtőt írjátok.Köszönöm..

2018. nov. 22. 11:06
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Persze, van hogy megkér , van, hogy nekem jut eszembe. Szereti az ilyesmit.
2018. nov. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
90%
Én férfiként rendszeresen megkérem a páromat, hogy öltözzön ki, csak a szex kedvéért....és ne melegítőnadrágban kezdjünk neki. És ennek mindketten örülünk utána 😁
2018. nov. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
nekem nem igazán feltétel meg semmi. de amit szívesen kipróbálnék az a szerepjáték, úgy hogy a párom beöltözik valamilyen egyenruhában (katonai, rendőr).. az egyenruhás férfiak nagyon beindítanak 😔
2018. nov. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 mikeXxX ***** válasza:
Nem is tudja mit veszt aki nem próbálja ki 😁 ! 39f
2018. nov. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
90%

Persze, miért lenne furcsa kérdés!


Szerintem sokkal látványosabb egy női test ha van bármilyen ruhadarab rajta mert kihozza jobban az alakot.

Engem nagyon izgat a párom ha valamilyen szexi ruhában van a szex közben.


F/42

2018. nov. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
92%
Orvos-páciens...a ruha is fontos kellék ám! F-40, dom
2018. nov. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
93%

vett egy szép darabot és még kért rá hogy vegyem fel

fel vettem csinosnak dögösnek éreztem magam nekem bejött

2018. nov. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
A feleségemnek az évtizedek alatt egész kis ruhatára alakult ki az ilyen darabokból.
2018. nov. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!