Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Valóban létezik, hogy egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban létezik, hogy egy férfi lusta a szexhez?

Figyelt kérdés

Megoldja magának egyedül, külön. Mert lusta a szexben teljesíteni. Pedig nem is kell többet "dolgoznia", a ritka alkalmakkor, amikor együtt vagyunk, én is vagyok felül. És én tényleg igyekszem, nem vagyok fadarab, és nem vagyok elhanyagolt külsejű. Mégis örülök, ha havonta egyszer lefekszik velem... Többször beszéltem már neki az érzéseimről, hogy így nem érzem nőnek magam, elhanyagol, többet kellene neki is próbálkoznia, mert megalázó, hogy mindig csak én akarok tenni érte. Nem, nem nyaggatom folyton a szexszel, türelmesen vártam mindig, hogy most már ő is közeledjen, de semmi. Állítása szerint lusta a szexhez, nincs kedve mozogni, de én ezt már nem akarom elhinni. Amikor kiveszünk egy hét szabit mondjuk, akkor sincs semmi pedig akkor igazán ki van pihenve. Mi lehet a valódi oka? Esetleg egy másik nő? Vagy tényleg igazat mondott és egy lusta férfival élek?

31 N


2018. nov. 22. 10:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
66%
Aki szereti a szexet, az nem lehet lusta hozzá. Úgy gondolom, neki nem kell több annál, mint amennyi van. Kicsi a libidója. F
2018. nov. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha vele vagy és közben önkielégít és nem foglalkozik az igényeiddel akkor nem lusta hanem önző, és egyéb problémák is vannak a kapcsolattal.

Havi egy 30 évesen az nem hogy kevés hanem semmi.

Gondold át ... ha te egy ápolt vagy és nem vagy extrém kövér vagy nagyon csúnya akkor a legtöbb férfi nem magához nyúl kapcsolatban.

2018. nov. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
34%

"Megoldja magának egyedül, külön. "


leirtad, mi a kérdés? nem lusta. csak téged nem szeret. meg veled a szexet se.

2018. nov. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
16%
amúgy meg is érdemled. egy hétig nincs szex már költöznöd kellett volna, vagy kirúgni. ehelyett becsicskultál....
2018. nov. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Nem vagyok szépségkirálynő, de csúnyának sem mondom magamat, de ha neki az lennék, akkor miért lenne velem? Akkor miért vesz el feleségül, ha nem talál elég jónak?
2018. nov. 22. 11:29
 6/18 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem lusta.Az én pasim is ilyen.Mindig fáradt.
2018. nov. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
77%

jajj, ti nők...

azért van veletek mert így kényelmes neki. hisz eltűritek azt is ha nem dug meg titeket. főztök, mostok, takarítotok rá, ő meg recskázik ha nem vagytok otthon. miért is akarna elköltözni és új életet kezdeni egymaga?

lol.

2018. nov. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
30%
7-es leirta az igazat...ébredj fel..
2018. nov. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
És akkor hogyan tovább? Rúgjak fel mindent, csak mert nincs szex? Tartsak szeretőt és köpjem le a tükörképemet minden reggel?
2018. nov. 22. 12:31
 10/18 anonim ***** válasza:
91%
Fogalmam sincs, de tízből talán egy nő, ha képes leírni helyesen azt a szót, hogy "szexszel". Az intelligencia pedig ha érzékiséggel párosul egy nőben, az őrülten izgató. Nem értem a férjedet.
2018. nov. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!