Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mire gondoljak ha a pasi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire gondoljak ha a pasi kocsiban akar szexelni? 18L

Figyelt kérdés
2018. nov. 21. 20:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
88%
Kérdezd meg tőle, az a legegyszerűbb. Nekem egy barátom egy autóban vesztette el a szüzességét. Próbáltak a lánnyal más helyet találni, de nem találtak, ez maradt. Szóval nem ez volt a terv... De ha előre ezt kéri, annak nyilván van oka. Alapvetően vagy arra gondolnék, hogy valami miatt nem alkalmas a lakásában (pl. túl nagy kupi van, vagy vannak ott mások), a másik lehetőség, hogy csak egy izgalmas dolognak tartja, és ki szeretné úgyis próbálni... Mindenképp kérdezz rá!
2018. nov. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
77%
Ugyan már nincs ebben semmi rossz. Nyilván nem elsőre kell autóban szexelni, de mi a barátnőmmel sokat csináljuk ott, szinte többet mint szobában. Mondjuk ebben közre játszik az is hogy nem nagyon tudunk egymásnál aludni de mindig nagyon élveztük az autós szexet egy nyugis félhomályos helyen.
2018. nov. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Én szexeltem vár kocsiban volt barátommal, elég nagy kocsi volt de így is eléggé kényelmetlen mert nem nagyon lehet benne elférni.
2018. nov. 22. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
88%

Hát most.. Ez nagyon szitu függő. Én a barátommal először nálunk az ágyban szeretkeztem. De később mivel nem volt rá lehetőségünk ugy a kocsiban estünk egymásnak. :) ő kezdeményezte a kocsiban.


Nekem meg nem volt ellenemre mert bejon a dolog nagyon is, ő annyira nem szereti de máshol nem volt lehetőség rá. :)


Szóval nem biztos h k&$*nak tart. Szitu függő. Persze attól is függ mióta vagytok együtt és ez lenne az első alkalom.


De egy párkapcsolatban meg szerintem simán belefer. Tehát kicsit több infó kéne. Meg az is hogy hogy viselkedik veled egyébként. De ha ismerkedés elején vagytok és hogy is mondjam érzed rajta hogy valami nem stimmel akkor lehet tényleg csak szexre kellesz neki..


25N

2018. nov. 22. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én buszon akarnék veled nem kocsiban
2018. nov. 22. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!