Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexeltél már igazán különlege...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexeltél már igazán különleges, nem hétköznapi helyen, szituációban?

Figyelt kérdés
Sorkatona voltam,tiszti (Uaz)sofőr.Több alkalommal felszedtem kis csajokat a városban.Kivittem őket a Várpalotai lőtérre és az Uazban hancúroztunk.:)
2018. nov. 21. 14:40
 1/7 anonim ***** válasza:
84%

Koncerten úgy, hogy illető akivel voltam, akkor jött le a színpadról... kis hakni, a másik 2 előadó még nyomta tőlünk pár méterre. Lexartuk, elég részegek voltunk.


Volt wellnessezés közben, hogy mellettünk voltak. Úgy nézett ki mintha csak ölelkeznénk, de betette... nem mentünk el, de izgi volt.


Kocsiban sokszor, stb.


26N

2018. nov. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%

Egy utcai bál mögött a garázsoknál, mi láttuk az embereket de ők minket nem.


Moziban, amikor kevesen voltak.


Lépcsőházban buli után.


28/F

2018. nov. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%
Közparkban este. Valami kretén meg is lesett minket, úgyhogy abba is kellett hagynunk.
2018. nov. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
68%

Igen, szexeltem

De nem fogom leírni, mert utána a megcsömörlött recskagépek itt fognak kiabálni, hogy kamu

2018. nov. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
81%
Osztálytárssal egy lépcsőházban. Tűzlépcső volt így nem járt ott senki.
2018. nov. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Többször is volt olyan, hogy nem a négy fal között estünk egymásnak, bár hogy ezek közül mi számít különleges/nem hétköznapi helyszínnek azt mindenki döntse el magában.

(Óceánban, Balatonban, medence vizében miközben voltak körülöttünk, nem a közvetlen közelünkben persze, és próbáltunk minél kevésbé feltűnőek lenni... ezekről egyébként annyit hallani, hogy milyen könnyű így fertőzést elkapni, hogy már lehet nem csinálnám újra, főleg nem medencében, természetes vizekben esetleg, mindenesetre szerencsére nem lett egyszer sem bajunk), szórakozóhely parkolójában, lépcsőházban, uszoda öltözőjében, erdőben, szauna zuhanyzójában stb.

28/N

2018. nov. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Pasimmal elmentünk a visegrádi welnes szállodába a welness részlegen volt egy olyan hogy csendes pihenő voltak ágyak el lehetet húzni függönnyel de azért be lehetett látni sokan voltunk mi nem bírtuk tovább ott csattogtunk kicsit nyögtem nagyon élveztem
2023. jún. 18. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!