Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasiknak nem csiklandós,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasiknak nem csiklandós, amikor a lábuk közé nyúl a csaj?

Figyelt kérdés
Ex barátom nagyon csikis volt, amikor odanyúltam neki, egyből elkezdett hahotázni és össze is kapta magát, azonnal összezárt a lába. Ugyanez volt, ha a combjához nyúltam, főként ha a belsejéhez. Ám érdekes, hogy amikor már erekciója volt, akkor nem jelentkezett az odanyúlkáláskor a csiklandósság! Ki érti ezt?! Nálatok mi a helyzet ezen a téren?

2018. nov. 21. 07:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem az.
2018. nov. 21. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nálam csak bizonyos pontokon van ez. De csak annyira hogy érzékenyebb. Nem zár össze. Csak olyan mint amikor valami hideg,vagy meleg váratlanul hozzá ér egy érzékeny bőrfelülethez.
2018. nov. 21. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem is olyan mint az ex pasidé. Ha utána már nem olyan csiklandós, kivéve a zacsi, az utána is.
2018. nov. 21. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen, mi el is neveztük csiki-csukinak...
2018. nov. 21. 08:39
 5/9 anonim ***** válasza:

nekem a hasam oldala csikis, de kibírom, mert tudom, a lány keze hamarosan oda ér :)

szóval szívesen veszem, a lábam között nem csiklandós

2018. nov. 21. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem is pont ilyen
2018. nov. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak kielégülés után csiklandós. Addig izgató.
2018. nov. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem rendkívül érzékeny a lábam, térdtől fölfelé. A combom is csikis, de amikor a belsőcombomat simizik azonnal izgalomba jövök :)

f

2018. nov. 23. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nekm is csikis de szeretem ha csikizi izagtó és főkép a fityma féknél
2018. nov. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!