Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A vízilabdázó férfiak és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A vízilabdázó férfiak és srácok milyenek lehetnek az ágyban?

Figyelt kérdés
2018. nov. 20. 20:48
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
Vizesek
2018. nov. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván mind ugyanolyan. Egytől egyig. Mindnek van egy rajtkő az ágya mellett és sípszóra beléd vágják a farkukat

A napi ostoba kérdés díja a tiéd.

2018. nov. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A vízilabdások magasak, izmosak, és már sok évtizedes hagyomány, hogy többségük egyetemi végzettséggel és doktori címmel is rendelkezik. Ha kifogsz egy ilyet, tuti nem fogsz csalódni... :)
2018. nov. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt mar kettő vízilabdás barátom is,az egyik fiú semmi különöset nem tudott nyújtani az ágyban,teljesen átlagos volt.A másik viszont életem szerintem legjobb partnere volt.De nem hinném,hogy ez attól függött volna,hogy vízilabdázók..
2018. nov. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Csak sapiban csinálják.
2018. nov. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A szexuális teljesítmény egyénfüggő, nem hobbi, munka, nem, kor, hajszín, magasság, súly stb függvénye...
2018. nov. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen ezt tudom, hogy személy függő. De például van ismerősöm akinek volt már vízilabdázó pasija és azt mondta hogy nagyon jó az ágyban, míg volt focista pasija is aki szerinte nagyon nem volt jó.
2018. nov. 21. 07:24
 8/8 anonim ***** válasza:
És ennek mi köze egymáshoz? 1-1 sráccal volt együtt mindkét kategóriából és ez alapján szűritek le azt a következtetés,hogy a vízilabdázók jók, a focisták meg nem. Gratulálok! 👏👏👏 igen magas értelmi szintre vall!
2018. nov. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!