Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » úszó vízilabdázó kamasz fiuk,...

úszó vízilabdázó kamasz fiuk, ti hogyan szoktátok a fecskeúszót felvenni?

Figyelt kérdés
Ti hogyan tudjátok bepakolni fecske úszóba a szerszámotokat? Mert akinek nem olyan nagy annak érthető, de akinek alapból is 15-18 cm az hogy oldja meg? Ez egészséges egyáltalán, nem szorítja el odalent? Egyáltalán miért fecske miért nem úszó boxer ami ráfeszül az emberre abba talán nagyobb helye van. Vagy valaki nem csak úszónadrágba hordja a fecskét hanem sima alsónak is azt húz és megszokja, vagy sima alsónak feszülőset hordtok? Vagy akinek téynleg nagy a szerszám az hogy rendezi el hogy kényelmesen elférjen benne? Hagyja lelógni vagy jobbra vagy balra elrakja vagy felfele? Mert akkor talán nem akkora a dudor mint ha simán bele rakná az ember, de ha meg el igazitja valahova akkor annyira feszül hogy látszik milyen nagy.

2016. nov. 19. 13:29
 1/9 anonim ***** válasza:
74%

a fecskében pont az a lényeg,hogy minél nagyobb legyen benne a gík.

emlékszem még egy homár munkatársam okosított ki erről.

mikor még jártam úszni annyi volt az egész,hogy átöltözés után elmentem a vécébe.

ott felállítottam a gyíkot félkeménybe.

a tövére egy puha hajgumi,hogy benne maradjon a vér.

vissza a gatyába balra és kész,hideg vízben is szép mutatós marad haha:)

2016. nov. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az igen milyen praktikák vannak, ilyet még életembe nem hallottam :)
2016. nov. 19. 21:20
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
nekem lankadtan 17 cm hosszú és én úgy szoktam h lefelé állítom, mert nekem úgy kényelmes az hogy látszik vagy az nem zavar :D
2016. nov. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
44%

Nekem az úriszabó azt mondta:

- Csat, f a s z, kard balra!

2016. nov. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én nem fecskét hordok, hanem hosszabb szárú, szűk gatyát

Lefogja, de elfér benne, pedig lankadtan nagynak számítok

17/F

2017. okt. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Úsztál már boxerben? Szerintem ritkaszar
2017. okt. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én uszodában fecskét hordok, strandon shortot. Engem is érdekelne miért ez alakult ki. Legszívesebben strandra is fecskét vennék fel de akkor tuti megszólnának a haverok :D
2017. okt. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell pakolgatni erre-arra, ez hülyeség. Nincs ilyen szabály. Mindenki tudja, hogy a férfiaknak milyen a nemiszerve, senkinek nem okoz meglepetést. Úgy hordd, ahogy neked kényelmes! Továbbá egyik úszógatya sem "ciki", se a fecske, se más jellegű. Egyedül a térd alá érő rövidnadrágot tartják "cikinek", de ez sincs kőbe vésve.
2019. máj. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Sporthoz fecske, strandra bő szárú
2022. febr. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!