Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgyeim! Hányan vagytok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyeim! Hányan vagytok képesek ejakuálni? Milyen érzés?

Figyelt kérdés
Szeretném ha a párom így élvezne el, de azt mondja 2-3 orgazmus után olyan érzése van mintha mindjárt bepisilne, és leállít.

2018. nov. 19. 22:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Jelen! Igen, pont olyan mintha pisilni kéne, a barátnőd nem tudja mit hagy ki! 😁
2018. nov. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%
Akkor folytasd basszus...
2018. nov. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
59%

2. Folytassa ugy, hogy a barátnője leállitja? Szép dolog lenne, mondhatom!

Kérdező! A párod is szeretné vagy csak te? Esetleg beszéljétek meg, hogy mi lenne, ha nem állnátok le, ha leközelebb ilyet érez.

2018. nov. 20. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen. nekem is szokott lenni de csak ha nincs zavaró tényező és totál elengedhetem magam. Általában akkor ha törölközőt teszek a popsim alá. Nagyon zavar ha az ágynemű csurom lucskos lesz, ezért ilyenkor leblokkolok ha nincs törülköző.

Pontosan olyan érzés mintha bepisilnél. Ha előtte pisiltél akkor nem kell félni, engedd az érzést had jöjjön.

2018. nov. 20. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
52%
Pont olyan mintha pisilnél...
2018. nov. 20. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ahha :) amikor maszturbálok csak rá kell gondolnom meg nyögni egy picit hozzá és már jön is a vizesés :DDD Emlékszem mikor legeslegelőször csináltam, megijedtem, hogy az pisi. Azóta törölközőt rakok mindig magam alá. :DDD
2018. nov. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!