Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gimnáziumokban a tanárok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gimnáziumokban a tanárok ugyanúgy megnézik a diáklányokat mint a többi nőt?

Figyelt kérdés

2018. nov. 17. 12:26
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
6 dehogynem
2018. nov. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Hogy érted hogy rájátszanak? :)
2018. nov. 17. 13:18
 13/21 anonim ***** válasza:
89%
Dehogynem. Sőt néha nem csak nézik... Ha tanár lennék én is nézném és korrepetálnék is jobb jegyért a szertarban... :D :D
2018. nov. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Igen, megnézik.

Feltűnt már középsuliban is, hogy némelyik tanár tekintetét nagyon megfogja egy-két lány, esetleg még sokkal kedvesebben is bánnak velük.


Kissé irigy voltam, akkoriban szürke kisegér típus voltam, semmi dekoratív nem volt bennem.

Engem a kutya sem nézett meg, pedig mit meg nem adtam volna, hogy rám is úgy nézzen némelyik tanár... :)

2018. nov. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

Persze,ahogyan vannak idősödő tanárnénik is,akik kacérkodnak a fiúkkal.

Persze ők nyíltabban csinálhatják.Ha egy férfi tenné ezt,már menne is a szexuális zaklatásos feljelentés:D

2018. nov. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Hajajj, ha mesélnék.....persze, hogy meg.....és nem csak nézik. F-40, tanár (akkor is, ha nem hiszitek)
2018. nov. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Megnézik még a tanárnők is amit meg lehet.
2018. nov. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy megnézik őket, ha tetszenek nekik és ez szerintem teljesen természetes. Én speciel nem értem, hogy ebben mégis mi a perverz vagy a beteges. Azért gimnáziumban már nem kislányokról van szó, hanem tinikről vagy fiatal felnőttekről és ők már nagyon nem úgy néznek ki, mint a kislányok.... Sokan ennyi idősen már nagyon csinosak, formásak, nőiesek és ez természetes módon sok férfinak megragadja a tekintetét. Ugyanúgy a lányok többsége sem teljesen "ártatlan", legalábbis mi is mindig kibeszéltük a tanárokat és volt egy-két jóképű, sármos favorit, főleg a fiatalabbak között. Az már más kérdés, hogy ezt hogyan kezelik pl. szimplán csak megnézik őket és esetleg megdicsérik vagy pedig tapló módon perverz megjegyzéseket tesznek vagy fogdosságk őket. Ugyanakkor szerintem amíg kulturált, értelmes ember módjára viselkednek, addig nincsen ezzel semmi probléma.
2018. nov. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
34%
Én nem csak megnézném. :)
2018. nov. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 Umaku ***** válasza:
79%
Hogy a viharba ne, még faceen-is bejelölnek. (Amin nagyot is néztem)
2018. nov. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!