Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nők miért várják el minden...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért várják el minden férfitól a nagy méretet, holott ők is ugyanúgy születhetnének kis mellel?

Figyelt kérdés
ráadásul ők tudnak is nagyobbat csináltatni, pénisznövelésre meg nincs módszer, ez is igazságtalan.
2018. szept. 26. 19:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
93%
Férfiak aggodnak mindig a méretük miatt, az életben nem vártam el nagy méretet.
2018. szept. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
89%

Nem minden nő várja el az átlagon felüli méretet,például én sem,hiszen a nagy farok számomra semmi előnyt nem jelent,sőt..

Nem kell általánosítani,a legtöbb nőnek megfelel,kielégítő az átlagos méret,nem véletlenül 13-16cm az átlag,hiszen az a méret a legideálisabb a hüvelybe.

2018. szept. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
95%

A nők nem varjak el a nagy péniszméretet, csak bizonyos nőknek az illik a hüvelyükbe. Masokbam az atlagos, meg masoknak az atlag alatti.

Melleknek miert is kene nagynak lenni? Miert is nagyobbitanánk meg? Mert a ferfiak egy része a nagyot szereti. (Míg masok pont, hogy a közepes vagy kicsit)

2018. szept. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
2018. szept. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
66%

A férfiak várják el a nagy méretet. Úgy értem, nektek forog folyton e körül az agyatok.


A kis mell meg hogy jön ide? A faroknak sokkal fontosabb szerepe van a szexben, mint a melleknek... akkor jöhetnél azzal inkább, hogy egyes nőknek tágabb a hüvelyük, míg másoknak szűkebb... DE NE GYERE!!! :D

2018. szept. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
29%
Ugyanúgy mi férfiak is elvárhatnánk a szűk puncit..
2018. szept. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Nem különösebben a hosszúság, hanem a vastagság a mérvadó. Azzal meg egy nő valamennyire tisztában van, hogy ő mennyire tág vagy nem. Én sem várom el, hogy lószerszám legyen, a hüvelyhossz is véges, de azért ne kelljen már koktélvirslivel játszanom...

Most kukacoskodni fogok, de minden nő kis mellel születik, csak a pubertás során rakódnak a mellkasra a zsírpárnák... :D

2018. szept. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
95%
Apropó, a szexben a hüvely és a pénisz kapcsolata a lényeg, a két nemiszerv kémiája, míg a mellméretnek nincs érdemi funkciója a szex során, így a példa sem jó. :)
2018. szept. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
82%

#5 vagyok. Igen, elvárhatnátok. Csak a nők alapból nem várják el a nagy farkat.


A hülye, bukszára utazó ribik azok, akiknek a farok a legfontosabb egy férfiban. Miért ilyeneket akartok? Miért nem igazi nőt, akinek a szexuális intelligenciája magas, így a kis farokból is kihozzák a legtöbbet? (Bár nem tudom, itt hány centiről beszélünk... nekem már a 15 centi is inkább nagy!)


De hiába pontoztok le... a mellméretnek attól még mindig nincs köze a sikeres szexhez :"D

2018. szept. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
85%
A pasik csinálnak a farok méretből problémát állandóan nem mi! Amúgy meg, kis mellel születtem, de tudod mit? Qrvára büszke vagyok rá, soha nem akartam nagyobbat,nem is akarok és akinek ez nem tetszik az ne is kezdjen velem!
2018. szept. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!