Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az előbb élveztem el, és most...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az előbb élveztem el, és most is ugyanúgy akarom az orgazmust. Több után is. Ez mit jelent?

Figyelt kérdés
Lány vagyok
2018. jan. 7. 20:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Erre én is kíváncsi vagyok. Akárhányszor is megyek el, utána ugyanúgy kívánom...
2018. jan. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én is, csak én fiú vagyok:/
2018. jan. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
53%
Hát ha a barátod lennék akkor nyomnánk egy pár mentet:D
2018. jan. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Utolsó hány menetet bírsz? Mert én volt, hogy három egymás utáni után sem nyugodtam meg.
2018. jan. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
76%

Nimfománia, fehérmájúság...


Asszem ezeket a fogalmakat a hozzátok hasonlókrol találták ki :)

2018. jan. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Ramone ***** válasza:
76%
Vagy csak ki vagy éhezve egy jó szexre
2018. jan. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
53%
Azt jelenti hogy elkaptad a fonalat
2018. jan. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Vagy nem volt elég kielégítő az orgazmus, vagy nimfomán vagy.

Én is ebben a cipőben evezek....

2018. jan. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ez velem is előfordul, pedig én ffi vagyok és nem éppen már mai gyerek. 😊
2018. jan. 8. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

1: aki nimfónak hív az nem ért a lány orgazmusához.

2: ez teljesen normális, a nőknél már csak ilyen az orgazmus. Persze, persze ez mindenkinél más, de semmi rossz és egyéb csúnya jelzőket nem kell magadra venni.

3: ha aktív szexuális életet élsz, és jobban megismered a tested, rájössz majd, hogy mindig az első orgazmus a nehéz a lányoknál. ha már egyszer elsültél, sosem a nulláról kezded. míg a pasiknál az orgazmus olyan mint a hideg zuhany (100-ról nullára), teljesen fel kell fűtened megint magad, addig a lányoknál inkább a 100-ról 80-ra esik vissza, már benne vannak, már be vannak melegedve és ezért képesek többszörös orgazmust elérni.

4: örülj ennek, sokan küszködnek 1 orgazmus eléréséért is, neked meg a több is sikerül. ha találsz egy megfelelő partnert, akkor egy szuper, kiegyensúlyozott szexuális életet tudsz majd kialakítani, ami, valljuk be, mindenkinek az álma!


a beszólónak üzenem, hogy a nimfománia egy betegség, és ők nem élnek át kiteljesülést, inkább úgy kell elképzelni, mintha az orgazmus előtt 1 másodperccel megszakítanád a szexet és utána az epekedés csak nő és nő.

fehérmájúság pedig még csúnyább, hiszen ezzel egy cafka, "bárkivel lefekszem" jelzőt aggatsz szegény lányra, csak azért, mert van orgazmusa és kívánja a szexet.

szégyelld magad, még a végén elhiszi!

2018. jan. 8. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!