Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy elégítsem ki szájjal, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy elégítsem ki szájjal, ha túl nagy a pasi farka?

Figyelt kérdés
Vastag és csak a makk részét tudom bekapni. Valami ötlet?
2018. nov. 15. 20:02
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Nyugi, így pont a legfinomabb falathoz férsz hozzá. :)
2018. nov. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
15%
Hagyjuk már. Nyisd nagyobbra a szád.
2018. nov. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
48%
nagyra nyitott szájal
2018. nov. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%
Ne a szájpadlásod felé álljon a farka hanem a torkod felé. És nyisd ki a szád. Gondolom nem egy sörösdoboz méretűvel vagy együtt, hogy ne sikerüljön.
2018. nov. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 he84 ***** válasza:
40%
Például fel-le és körbe nyalogathatod néha kívül is, azt is sokan szeretik általában. És hát igen, a nagy és vastag az orálnál is hátrányos.
2018. nov. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
43%

Megy az, azert eleg nagy is befér, hidd el XD

Eleinte a végével ha játszol, utána szépen megy az jobban is. Elsőre ha bátortalan vagy, hasznos ha rásegít, nekem is úgy volt

22L

2018. nov. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
50%
Persze... csak a makk fér be mi?
2018. nov. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
51%

Probálkozhatsz. De ha nem olyan a szád, torkod akkor...

Amúgy zavarja a pasidat? Mert ha ez is lehet nagyon finom.

2018. nov. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
70%

Csak én találom viccesnek, hogy egy ilyen kérdésnél hány hozzászólónak nehéz beemelnie, hogy lehet túl vastag ehhez (is) egy férfi pénisze, de azt már simán elhiszik, ha valaki azt írja itt, hogy neki 5-5,5 cm átmérőjű a pénisze?


Aki azt hiszi, hogy egy kb. 5 cm-es átmérőjű pénisszel orális szex terén lehet mást csinálni, mint nyalogatni, meg a makkot szopogatni, az próbálja már ki legyen szíves, hogy egy ilyen átmérűjű hengeres tárgyból (egy 250 ml-es energiaitalos doboz átmérője pl. 5,2 cm) vajon hány millimétert képes a metszőfogain túlra engedni. xD

2018. nov. 15. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
38%
#9 a páromé 5 cm vastag, én mértem le, és semmi nehézség nincs az orális szexben sem, nem csak a végét nyalogatom. Sajnálnám is a páromat, ha olyan béna lennék, hogy a makknál tovább nem tudom bekapni. Amúgy nem tudom feltűnt-e már, hogy egy pénisz nem szabályos henger alakú.
2018. nov. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!