Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon cikinek számít az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon cikinek számít az általános közvélemény alapján a szőrös punci?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsiságból kérdem, párommal nincs ebből fakadó probléma, viszont egyesek úgy beszélnek róla, mintha valami förtelmes ocsmányság lenne. Magam részéről még nem találtam olyan szőrtelenítési módot, ami után ne viszketne/égne/fájna elviselhetetlenül, úgyhogy passzoltam. Mennyire "gáz" ez szerintetek?
2018. nov. 13. 08:22
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
59%

De nagy ba r om s ág hogy divat lenne vagy akármi. én azért borotválom, mert egyszerűen esztétikusabb meg higiénikusabb is. nincs is annál undorítóbb mikor megvan és beleragad a vér a dzsungelba.. akkor is szőrtelenítek ha nincs partnerem. szerintem nem divat ha én igényesség kérdése.

de ha titeket nem zavar akkor meg kit érdekel? senki más nem fog véleményt mondani a sunádról csak a partnered.

2018. nov. 13. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
59%

OFF Mennyi barom van,aki nem tudja értelmezni a "HASZNOS válasz" jelentését...

Lepontoznak valakit,akinek más a véleménye.Mintha az ízlés hasznosság kérdése lenne.


Engem se érdekel különösebben,amíg nem dzsungel van lent.

38f

2018. nov. 13. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
22%

Sok birka, a lepontozás az megy.

Írja már le ide az a valaki hogy miért.

Gondolom annyi gerincesség nincs benne hogy megírja itt.

2018. nov. 13. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
75%

Egyre több pasin veszem észre, hogy odáig van a szőrös punciért

Ez az állandó csupaszság mánia is egy ostoba divat, amit sanszos, hogy a szőrtelenítő termékeket gyártó és forgalmazó cégek találtak ki.

Senki nem arra született, hogy kövessen valami ostoba tévhitet, vagy bármiféle divatnak nevezett hóbortot.

Úgy is lehetséges éppen olyan tisztának lenni, mint csupaszon. Nem ez a higiénia mércéje, hogy hány naponta borotválkozol odalent

Nekem is érzékeny a bőröm, és ha lecsupaszítom, bármilyen eszközzel, utána napokig fáj és ocsmányul néz ki.

Én inkább azt tartom cikinek, aki mánikáusan szőrteleníti magát, mintha a testszőrzet valamiféle testi hiba lenne

2018. nov. 13. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
57%
Én a rövidre nyírt fanszőrzetre szavazok,a teljesen csupasz punci annyira nem tetszik, de a dzsungel sem...
2018. nov. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

Legyen olyan, ami neked tetszik!!!

Egyáltalán nem gáz! V.kinsk tetszik a szőrös punci, v.kinek nem. Ne ez határozzon meg! Ahogy Te jólérzed magad, úgy dönts. A gáztól mindenképp tàvol áll. Szerintem pedig nagyon szexi! Szeretnék is egy olyan lànyt, akinek nagyon szőrös.

2018. nov. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Eddig csak olyan párom volt, aki nem igazán szerette a borotvált puncit, pedig én pusztán az egyszerűség kedvéért inkább mindig leszedtem. Szóval szerintem nem gáz.
2018. nov. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
56%
Onnét lehet tudni hogy agymosott vagy, amikor te magad is letagadod hogy divatból csinálod. ;)
2018. nov. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Egy időben tényleg egyeduralkodó volt a szőrtelenség... de mostmár azért egyre több férfi unja az egyenfazont. Tehát azért szép számmal vannak férfiak akik az abszolút természetes szőrzettel is úgy omlanak a nő lábai elé, mintha istennő lenne.
2018. nov. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Nőként én úgy vagyok vele h nem érezném magam nőiesnek ha nem lenne ott szőr. Évekig borotváltam csupaszra. Úgy éreztem magam mintha valami kisgyerek puncija lenne ott. Tehát szerintem tök mind1 mi a divat. A lényeg h kényelmesen érezd magad vele és ne feszengj.
2018. nov. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!