Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire normális ez? Fiúk ez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális ez? Fiúk ez nem sok?

Figyelt kérdés

Hogy annyira kívánom a szexet, hogy egész nap csinálnám, naponta többször csinálom magamnak is és még az éjszaka közepén is képes vagyok felkelteni a pasim?!


Tegnap este pl nagyon jót szexeltünk anál is volt, minden legalább 3x elmentem ( egyszer hüvelyi orgazmussal) kB fél 3 felé feküdtünk le aludni. Fél 5-kor felkeltettem, hogy én megint akarom, pedig mindenféle túlzás nélkül mondom, hogy előtte olyan vadul csináltuk, hogy szinte járni sem tudtam normálisan. Azóta is kB 3x csináltam magamnak és már küldtem a pasimnak üzenetet, hogy ha hazajön szexelni akarok. Szerintem ez már beteges. Egész egyszerűen egész nap ezen jár az agyam. Félek, hogy előbb utóbb sok lesz neki vagy nem tudom. 21L



2018. nov. 11. 17:26
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Utolsó! Nagy ritkán vagyok fiú, iskolás meg aztán végképp nem. Azért mert a te kis p.csödre nem akadnak ilyen szexmániás lányok még nem kéne ideszólogatni ha nem tudsz hasznosat!


Kössz!

2018. nov. 12. 18:26
 12/13 anonim ***** válasza:
Pedig a 10-es válaszolónál a pont !
2018. nov. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Na és miből gondoljátok ezt "kedves" 12-es világosíts már föl légyszíves!
2018. nov. 12. 23:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!