Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok ha a párotok meg kérne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ha a párotok meg kérne hogy nyeljétek le a spermát meg tennétek neki?

Figyelt kérdés

2018. nov. 10. 07:26
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
65%
Egyszer lenyeltem, mert kérte. Hánytam utána. :( Azóta nem merem. Szörnyű íze van.
2018. nov. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
58%
Én nem csak ha megkér nyelem le! Ezt ha valaki nem szereti és csak a párja kevéért teszi,az nem tesz jot szerintem már csak azért sem,mivel ne azért tedd csak hogy neki öröme legyen ebben,hanem te is élvezed! Ha ö ugy nyal vagy tesz meg neked bármit,hogy mert csak te szereted,nem fog jol esni,nem tudja ugy csinálni hogy jo legyen ,mivel ez nála kényszer csak,na ez van forditva is! Ha kényszer nem jo,ennyi a lényege! Szerintem! :)
2018. nov. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
65%
Kérni sem kell .
2018. nov. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
37%
Nem tudom miért undorodtok tőle ennyien. Pároménak egyáltalán nincs rossz íze :)
2018. nov. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
60%
Kérés nélkül is megteszem
2018. nov. 11. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!