Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok ti hogy tudjatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti hogy tudjatok lenyelni a spermát? Nincs hányingeretek tőle?

Figyelt kérdés
Én 30 elmúltam már de életemben nem kóstoltam még. Olvastam már olyan hozzászólásokat is lányoktól ott az oldalon, hogy mindegy milyen íze van akkor is lenyeli. Ha irtó keserű például azt hogyan tudja lenyelni egy nő? Én ott hánynám össze magam. Pedig foglalkoztat a gondolat, hogy lenyeljem.
2018. aug. 6. 22:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem rossz, csak az allaga fura picit. De en mimdi lenyelem
2018. aug. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
83%

Én nem tudom lenyelni, mégcsak a számba venni se.

Valószínűleg az első találkozás volt az, ami rosszul sikerült. Mivel ott majdnem hánytam tőle a mai napig nem tudok a "közelébe menni".

Ettől függetlenül imádom a partneremet orálisan kényeztetni, csak nem viszem végig a folyamatot.

Sokszor voltam úgy vele, hogy most akkor csak azért is, de nem ment.

Elég széles spektrumban helyezkednek el az általam bevállalt dolgok, de mivel erre nem vagyok képes rettenetesen érzem magam.

Hiába, az íze, az állaga, a szaga, az, hogy meleg.

Undorral tölt el. Minden tiszteletem azoké, akiket nem.

2018. aug. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
56%
Én nem undorodom tőle, nincs hányingerem. Volt már olyan íz ami nem tetszett, de akkor is lenyeltem.
2018. aug. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
96%

Én ugyanúgy vagyok vele mint a második válaszoló, annyi különbséggel hogy még sohasem voltam a közelébe.

Egyszerűen csak mikor a kezemen van az ondó, megszagolom meg minden, már akkor okádhatnékom van tőle, hihetetlenül undorító...:S

2018. aug. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
71%
imadom nyelni
2018. aug. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
96%
Én mindig lenyelem már megszoktam. Általában veszek egy nagy lendületet és egyből lenyelem. Ha nagyon rossz íze van akkor iszok rá de nem vizet hanem valami üdítőt.
2018. aug. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
96%

Még ha kényszerítenének se menne nálam

20l

2018. aug. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
75%

Én nem tartom undorítónak, sinán le tudom nyelni. Semmi hányinger nincs.

19L

2018. aug. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
64%
Miėrt kell lenyelni?? Csak néhànyszor volt a számban,de rögtön mentem kiköpni aztán fogmosás+szájvíz
2018. aug. 6. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
72%

én mindig lenyelem, izgató és szerintem finom (legalábbis páromé mással nem voltam még).

19/L

2018. aug. 7. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!