Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok ti hogy tudjatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti hogy tudjatok lenyelni a spermát? Nincs hányingeretek tőle?

Figyelt kérdés
Én 30 elmúltam már de életemben nem kóstoltam még. Olvastam már olyan hozzászólásokat is lányoktól ott az oldalon, hogy mindegy milyen íze van akkor is lenyeli. Ha irtó keserű például azt hogyan tudja lenyelni egy nő? Én ott hánynám össze magam. Pedig foglalkoztat a gondolat, hogy lenyeljem.
2018. aug. 6. 22:22
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
84%

Én sem tudom lenyelni, de a számba se engedem. Egyszer megengedtem, és hányás lett a vége. Undorít. Ez van.


32L

2018. aug. 7. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Látom nem vagyok vele egyedül akkor. Nem is próbálkozom. Pedig a férfiak nagy részének ez az egyik vágya hogy a nő nyelje le.
2018. aug. 7. 06:38
 13/17 anonim ***** válasza:

Kerdezo: nem is a lenyeles a nagyon nagy "vagy", hanem az hogy egy jo oral utan ne keztol kelljen elelvezni hanem ugyanugy szajban, mint ami elvitt az orgazmusig. Van no akinek megy, van akinek nem. Nekem ferfikent ez fontos. Nem mindig de ne is csak evente egyszer legyen mar.

Hosszutavon nehezen birnam ha a baratnom nem csinalja. De van olyan haverom akinek ez egyaltalan nem fontos. Szoval... mindenki talalja meg azt a partnert akivel osszepasszol.

Ha neked nem megy nem gaz, ha a pasidnak jo igy.

40f

2018. aug. 7. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Én egyszerűen imádom. Annyira kívánom őt, magát (ezt a bizonyos férfit), hogy az utolsó cseppjéig érezni akarom az ízét, az illatát... És a végén a boldog elégedettséget, teljes kielégülést látni az arcán hmmmm

43/N

2018. aug. 7. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
90%
Sajnos én se bírom az ízét meg az állagát. Nem is nyelem le.
2018. aug. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem, szeretem érezni, ahogy elmegy, utána vagy lenyelem, vagy kiköpöm, szituáció függő. Ha lenyelem, kevesebb a macera. :D
2018. aug. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Ha eossz az íze akkor gyorsan lenyelem de nem szokott tőle hány ingerem lenni.
2018. aug. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!