Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan fejlödhet egy ilyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan fejlödhet egy ilyen kapcsolat?

Figyelt kérdés

Van olyan nö , aki ” nyeröen” jött ki egy ilyen helyzetböl, ahol a kapcsolat inditasa utan par héttel mar lefekszik a pasival?

Meg mielött erzesek alakuknak ki , meg mielött egymast nevezhetnek ” partnerek” nek .

Vagy ha lefekszik úgy , hogy a pasi meg csak nem is farasztja magat h igergessen szepeket , udvaroljon , mondjon szép szavakat .

Hogyan tud fejlödni egy ilyen kapcsolat? Van eselye szepen kifejlödni magat ?


2018. nov. 9. 21:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Az esély mindig megvan.
2018. nov. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Üdv 2019 küszöbén
2018. nov. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem másért , nekem is volt par ilyen kapcsolatom , de a pasik utana nem sokkal megléptek . Elvesztettek irantam az erdeklödest , tiszteletet , mindent es a csirazó erzeseik elfojtódtak
2018. nov. 9. 21:37
 4/4 anonim ***** válasza:

A párom az első randin lefeküdt velem. Azt mondta hogy túl nagy vagyok neki és túl sok, így nem lesz folytatás. Aztán mégis lett, hozzászokott a méretemhez. Szexkapcsolatnak indult a részéről, én komolyat akartam. Mondtam hogy vagy normális kapcsolatban vagyunk vagy vége. Később egyre komolyabb lett. 2 éve vagyunk együtt.


A legtöbb férfitársam csak dugni akar egy jót, a változatosság élteti őket illetve a vadászat öröme.

Én nem ebbe a kategóriába tartozom, nekem a kapcsolat minősége sokkal fontosabb mint a mennyiség.


Nagyon jól kijövök vele minden téren, remélem végleg együtt maradunk.

2018. nov. 10. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!