Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az, hogy hosszabb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy hosszabb párkapcsolatban a férfiak már nem adnak annyira magukra?

Figyelt kérdés

Persze akinek nem inge...

Tudom nem mindnekire jellemző, és vannak nők is, akik már hosszabb idő elteltével nem foglalkoznak annyit magukkal.

Konkrétan az elhízásra gondolok.

Titeket nem zavar lányok/nők, hogy a párotok esetleg ilyen ?


Hosszabb párkapcsolat alatt több évet értek (5 évnél többet).



2018. nov. 5. 17:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

De, zavar.

Ezért már elején megbeszéltük, hogy időben szólunk a màsiknak ha felszeded annyi kilot ami mar zavaro

2018. nov. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
13%

Van ilyen sok, de azért a nők mindenen túltesznek.

Azok milyen kövérek és tramplik lesznek.

2018. nov. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom, en finoman utalgatok baratomnak, aki mar 10+kg-t felszedett, hogy azert kicsit edzhetne. Alig kene, mert atletikus alkat, de igy sem teszi. En meg fogytam es formasodtam is, miota egyutt vagyunk, majdnem napi szinten egyszer.

Nem en vagyok az egyetlen no, aki ilyen helyzetben van (hogy a pasi hizik, a no meg karbantartja magat)

2018. nov. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Majdnem napi szinten edzek*
2018. nov. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Párommal közel 4 éve vagyunk együtt, ugyanolyan, mint az elején. Nem akar elhízni. :D
2018. nov. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nálunk a nő nem ad magára. De nem a plusz tíz kiló zavar 7év után, meg, hogy soha többé nem akar már sportolni, hanem, hogy már a szex,csók, ölelés sem kell neki. 41f
2018. nov. 6. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
53%

Én ugyan nem vagyok nő és a kapcsolatom is csak 3 és fél évet élt meg eddig, de úgy gondolom, hogy férfiként meg tudom ítélni az okát és szerintem ennek egyszerű okai vannak. Például: a feltétlen bizalom amit a párunk iránt érzünk és ennek köszönhetően egy hosszabb kapcsolatban képesek vagyunk magunkat adni valamit elkényelmesedni, amit egy kezdeti kapcsolatba a görcsös megfelelési kényszer túlzottan elnyom. Valamint férfi lévén én úgy érzem el is vagyok kényeztetve rendesen és gondolom nem vagyok vele egyedül. Az asszony szeret főzni és nagyon jól is főz, hát csoda ha hízik az ember? Ilyen szempontból én nagyon előnyösnek érzem a helyzetemet, mert engem nem igen enged gyúrni az asszony,pedig többször megjegyeztem, hogy ha szeretné akkor eljárok,de mindig az volt a válasz, hogy de hát ő úgy szeret ahogy vagyok és nem akarja, hogy változzak. Lényeg a lényeg a férfi azért nem ad magára amiért a nő sem és szerintem ez így van rendjén.Logikusan belegondolva a dologba SZERINTEM! teljesen egyértelmű, hogy ha valakivel hosszútávú párkapcsolatban élünk akkor mindkét fél elkényelmesedik és elhagyja a fölösleges megfelelési kényszert és felváltja a helyét a gondtalanabb kényelem.

Természetesen ez nem mentség arra, ha valaki igénytelen,de azok az emberek általában a kapcsolat elején is igénytelenek. Valamint fontosnak tartom megjegyezni, hogy ez egy igen hosszadalmas folyamat és legtöbbször a nő miatt van. Természetesen nem szeretnék én hibáztatni senkit,de ha éveken keresztül mint egy jó asszony minden nap főztök a férjeteknek/párotoknak és minden nap elé raktok egy fél disznót, hogy egyél drágám akkor ne lepődjön meg senki, ha pár év elteltével hajlamos a férfi felszedni pár kilót!

Nos hát ez lett volna az én véleményem, remélem nem okoz túl nagy problémát, hogy férfiként válaszoltam a kérdésre!

2018. nov. 6. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 mikeXxX ***** válasza:
Nézd meg a mai fiatal lányok legnagyobb részét kapcsolatban sincs hacsak a Meki nem nevezhető annak akkor velük mi van 😂 ? De segítek neked amit párkapcsolatnak hívnak ott létezik és most figyel juj juj figyelem kommunikáció 👌!
2018. nov. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
7: Ezért mert ott van előtted a jó kaja, nem kell mindet bezabálni. :D
2018. nov. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!