Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan tudnék átlendülni,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék átlendülni, hogy el is élvezzek, ha a párom izgat/nyal?

Figyelt kérdés

Még csak 1 hónapja élünk szexuális életet a párommal, ráadásul nekem ő az első, ő vette el a szűzességem. És én is első vagyok neki abból a szempontból, hogy “kezdővel” még nem volt dolga...


Nagyon élvezem, amikor izgat, a szex is jó... szoktam is mondani neki! Viszont eddig még nem volt orgazmusom. Amikor izgatott, voltam már úgy párszor, hogy mindjárt elmegyek, de sajnos nem “lendültem át” és nem teljesedett be az orgazmus...


Szerintem nem csak velem van ilyen, biztos mással is történt már ez... Tudnátok adni egy kis iránymutatást hogy nektek mi segített, milyen módszert alkalmaztok, milyen pózban csináljátok vagy hogy számotokra mi segített?


Kérlek mellőzzétek a “rosszul csinálja” és “gyere hozzám, kinyallak” kommenteket, valamint a perverz üzeneteket...


Azoknak pedig akik segíteni próbálnak NAGYON SZÉPEN KÖSZÖNÖM! :)


20L



2018. nov. 4. 17:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%
Ne görcsölj rá az orgazmusra, engedd el magad. Illetve lehet, hogy neked csiszolódni kell a partnerhez.
2018. nov. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
92%
Szia. Valószinüleg rástresszelsz. Lazulj el, kapcsold ki magad ès csak az èrzèsre figyelj. Közben irányithatod is a párod hogy lassabban vagy gyorsabban csinálja. De a lènyeg: ne idegeskedj.
2018. nov. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
88%
Simizd magad szex közben, vagy mondd neki vagy a kezét vezetve tanítsd meg nyalci helyett simizni.
2018. nov. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
-mondd neki, csak beleszerkesztettem bénán.
2018. nov. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Diavolino44 ***** válasza:
68%

Ha amugy van orgazmusod, de vele nincs. Akkor izgasd magad addig amig nagyon kozel van, s add at neki az iranyitas, hogy o fejezze be.

Ha meg sem jon akkor ujra izgasd te magad, s megint ad at enki mikor a kezeleben vagy. Ne stresszelj ra. Jatszatok, nem versenyfutas a szex.

2018. nov. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
89%

Nemrég tettek fel egy ilyen kérdést, arra így válaszoltam.


Amíg a gátlásaidat nem engeded el, addig nem fog menni, fejben engedd el magad. Próbáljatok előtte ellazulni, lemenni alfára. Egy kis bor vagy pezsgő, de ne rúgjatok be, csak hogy megérezd azért . Kicsit húzzátok el az előjátékot. Nem kell ide orvos, abszolút semmi baja sincsen a kérdezőnek. Nekem is nehezen ment először, hiába maszturbáltam évek óta, aztán egyszer csak mikor nem feszültem rá, és már kicsit több aktus volt a párommal hopp, lovaglóba elmentem. Megfizethetetlen pillanat volt számomra az. 🙂 Sok múlik a párodon is, mit, hogyan csinál veled /rajtad . Ami téged izgat kérdező, vessétek be! 🙂 És bátran kérdezz tőlem , ha itt nem mered nyíltan, akkor üzenetben. Hajrá! ! 😉 L

2018. nov. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
24%
Kicsit emeld meg a csípőd és feszítsd meg az altested (feneked, puncidat stb). Aztán csukd be a szemed és próbálj meg mindent kizárni a fejedből, és csak az érzetre koncentrálj. Ha az ingerlés esetleg kevés, kérd meg, hogy egyszerre ujjazzon és nyaljon. Úgy a tuti. 19/l
2018. nov. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Azóta sem jött össze, hogy ez kiemelt kérdés lett?
2019. ápr. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nem, még mindig nem jött össze... :(
2019. ápr. 16. 23:01
 10/15 anonim ***** válasza:
Itt a palidnak kell nagyon türelmesnek lennie (ha nem az, akkor nem melléd való). Próbáld ki elsőnek azt, hogy nyalatod vele magad és irányítsd, közben ne szégyelj olyan dolgokra gondolni, ami téged izgat. tuti recept a sikerhez.:)
2019. ápr. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!