Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem megy az orgazmus?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem megy az orgazmus?

Figyelt kérdés
Sem a párom, sem én nem tudok magamnak örömöt okozni. Friss kapcsolat, nekem az első. Tiszta szívemből szeretem és nem mondanék le róla emiatt.

2018. nov. 2. 17:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
10%
Majd én okozok neked.
2018. nov. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Csiklódnál sem?
2018. nov. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Maszturbálásnál meddig jutsz el?Érzed,hogy közel van az orgazmus,csak mégsem jön össze?

Vagy nem is érzel különösebb vágyat?

2018. nov. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Masztit sem élvezem. Már nem is csinálom. Magát a szexet kívánom és élvezem mikor a párom belémhatol. Aztán csak annyit érzek, hogy valami mozog bennem. Nyalást szeretem, de az is zsákutca.
2018. nov. 2. 17:59
 5/12 anonim ***** válasza:
59%
Nagyon elizguljatok :) nyugi menni fog gondolom o se gyakorlott. Nem szabad se izgulni se ragorcsolni
2018. nov. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
68%

Szexterapeuta? Szexuálpszichológus?

Gondolom fiatal vagy még, kár lenne feladni a dolgot. Ez neked sem jó, és a partnerednek sem.

Érdemes lenne utánajárni, hogy valóban nem vagy képes az orgazmusra, vagy csak valami “blokkol” az agyadban

2018. nov. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Az gáz,ha csiklóval sem megy!Keress meg egy orvost!
2018. nov. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Nem megfelelő a partnered. Nem illetek össze szexuálisan.
2018. nov. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Amíg a gátlásaidat nem engeded el, addig nem fog menni, fejben engedd el magad. Próbáljatok előtte ellazulni, lemenni alfára. Egy kis bor vagy pezsgő, de ne rúgjatok be, csak hogy megérezd azért . Kicsit húzzátok el az előjátékot. Nem kell ide orvos, abszolút semmi baja sincsen a kérdezőnek. Nekem is nehezen ment először, hiába maszturbáltam évek óta, aztán egyszer csak mikor nem feszültem rá, és már kicsit több aktus volt a párommal hopp, lovaglóba elmentem. Megfizethetetlen pillanat volt számomra az. 🙂 Sok múlik a párodon is, mit, hogyan csinál veled /rajtad . Ami téged izgat kérdező, vessétek be! 🙂 És bátran kérdezz tőlem , ha itt nem mered nyíltan, akkor üzenetben. Hajrá! ! 😉
2018. nov. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
56%

Még nem találtad meg a csiklódat. Vagy a g pontot. Egyikre rá fog egyszer bukkanni. Tapogatózz. Ne a biosz könyvek alapján csináld. Nekem se mindig pont a csiklón jó, van amikor kicsit mellette ;)

Vehetnél egy vibrátort. Próbaltad már a vízsugarat? Leveszed a zuhanyfejet és csak a csőből küldöd. Kellemes, nekem nagyot szokott szólni.

2018. nov. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!