Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Amikor beleélvezek egy csajba,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor beleélvezek egy csajba, mindíg kifolyik belőle a spermám. Nem lehetne ezzel valamit kezdeni? Rohadt idegesítő, hogy én is olyan leszek.

Figyelt kérdés
2018. nov. 1. 15:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
97%
Egy ilyen primitív tapló hol talál magának nőt?
2018. nov. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
8%
Ezért találták ki a szájbaélvezést -.-
2018. nov. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%
Ne hallgass az irigykedőkre! Ez valós probléma, én is sokat kínlódtam vele. Én úgy oldottam meg, hogy vettem három vödör építőkockát, és szabadidőmben tornyokat építek. Azok nem csak egy percig állnak, és nem leszek piszkos sem.
2018. nov. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
92%

Szégyen és gyalázat! Milyen dolog ez! Bele csorgatod,és kifolyik?

Azonnal vissza vele a boltba!

Hibás árú!

2018. nov. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
80%
Idegesitö? Olyan leszel? Miért nem sietsz gyorsabban a kocsmába?
2018. nov. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
89%
Ha ennyire zavar javaslom ne benne menj el, vagy egyszerűe húz gumit (bár sejtem neked az nem jó).
2018. nov. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
98%
Számomra az a fura, hogy van olyan nő a bolygón, aki hajlandó alád feküdni
2018. nov. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
95%

nem maradt bennünk

a "Felesleges" kifolyik

2018. nov. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
97%
Hát tudod amikor a dugó kisebb mint a palack nyaka olyankor hajlamos melléfolyni a dolog....
2018. nov. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
79%

Segítsünk kicsit a srácnak (bár nem érdemli meg). Tegyünk úgy, mintha azt kérdezné:


"Amikor a páromban élvezek el, mindig rögtön kifolyik a sperma, és olyan lesz az ágy/kanapé/fotel, stb. Mit lehetne tenni, hogy ne azonnal távozzon belőle ?"


Válasz:

"Próbáljatok meg olyan pózban lenni az elélvezéskor, aho a gravitáció sem engedi, hogy egyből kifolyjon. Pl. ilyen a kutyapóz, vagy mondjuk a missionárius póz, ha a lány feneke alatt párna is van. Lovagló pózban elélvezve, nyilvánvaló hamar ki is fog folyni a sperma"

2018. nov. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!