Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti hogyan élveztek el?!

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan élveztek el?!

Figyelt kérdés
Adott a mi úgymond kapcsolatunk, a szex valami isteni, talán még életemben soha nem volt ilyen jó. De.. nem tudok mindég el élvezni, viszon az utóbbi mondjuk úgy 2alkalommal úgy be izgultam hogy mikor ki húzta kishíján egy tócsa volt alattam, amit nem értek hogy mi a fene, mert még soha nem történt ilyen. A másik pedig az hogy a minap meg kérdezte hogy én hogyan élvezek el, mármint hogy mennyi “cucc” jön ki belőlem, én meg csak néztem hogy mi van?! Mivel a csajok, legalábbis én nem úgy élvezek el hogy valami kifolyik belőlem mint a pasiknál.. köszi a segítséget

2018. nov. 1. 11:37
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Elélvezéstkor 2 dolgot biztos, hogy kell érezned:

1. az orgazmust. Egy semmivel sem összekeverhető érzés, és max fél-1 percig tart.

2. a hüvelyfalad ritmikus összehúzódását.


Nálam szokott lenni síkos váladékozás is, de az tócsát nem hagy a lepedőn. Viszont a hüvelynél érezni, hogy előtte mennyi volt és utána mennyi lett (pl. önkielégítésnél is meg tudod figyelni).

Létezik olyan is, hogy szimplán felizgulsz, és "tocsogsz" a nedvekben. Ilyen is van, és orgazmus sem kell hozzá, csakhogy nagyon-nagyon akard az aktust.

2018. nov. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!