Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Reggeli szex? Ébredés után...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reggeli szex? Ébredés után szoktatok Szexelni? Esetleg úgy keltitek a párotok, hogy szop.. Vagy nyál.. Tók?

Figyelt kérdés

2018. okt. 30. 04:33
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Az én barátom egyszer keltett nyalással, isteni volt :D Én még nem keltettem így (mindig lehetetlen helyzetben fekszik), de tervezem. Viszont azért keltettem már fel hajnalban, mert izgató álmom volt és rettenetesen kívántam a szexet.
2018. okt. 31. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Én imádom az ilyet. Az exem sajnos nem szerette. 22F
2018. okt. 31. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Naná! A férfiakban hajnali 4 és délelőtt 10 között a legmagasabb a tesztoszteronszint.
2018. okt. 31. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Ébredés után a legjobb. Attól is feláll ha huzat van. Este több inger kell :)
2018. okt. 31. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim válasza:
100%
Szinte minden reggel így kelünk a jelenlegi párommal, és ez így van jól :) Ettől jól indul a nap. 40F
2018. nov. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 Big Bill válasza:
100%
A mi kapcsolatunkban ez kényszer, ugyanis a barátnőm kizárólag csak reggel, kávé után tud kielégülni! Akkor viszont nagyon! Én meg esti menethez szoktam, így napi két aktus dukál: este nekem, reggekl neki! Klassz!
2018. nov. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
70%
Bírom, hogy tök értelmes kérdésekre alig érkezik normális válasz, de amikor valaki arra kíváncsi, hogy vadidegenek szoktak-e szopni, azt még digestben is kiküldi az oldal...
2018. nov. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Nem szoktunk. Én koránkelô vagyok, párom későn. Mire felébred, meghalok ëhen, de nem kelek fel mellőle, mert éber alvó. Megvárom, míg magától ébredezik, aztán reggeli, aztán talán vmi, ha nem megyünk sehova.

Sose keltettük egymást orálisan. Én se szeretném, és párom is mondta, hogy nem szeretné, ha öntudatlan állapotban bármit tennék a testével. Ha ébren van, majd eldönti, szeretné-e.

2018. nov. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 cdx ***** válasza:

Engem a volt feleségem rendszeresen leszo*ott reggel, hogy szép napom legyen :)

Más kedveseimmel is ha ráértünk reggel lezavartunk egy-egy jó szeretkezést.

2018. nov. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Van jobb! Előtte, helyette, utána tejet iszunk!
2018. nov. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!