Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők, nektek egy rosszfiú...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, nektek egy rosszfiú milyen tulajdonságoktól lesz vonzó? És milyenektől válik inkább taszítóvá?

Figyelt kérdés

Meséljetek egy kicsit, légyszi. :) Én is nőnemű vagyok és kíváncsi vagyok mennyire különböznek vagy csengenek egybe a véleményeink.

A korotokat is írjátok a válaszhoz! Köszi.



2018. okt. 29. 10:46
 1/3 anonim ***** válasza:
79%

Nekem egy rosszfiú kicsit sem vonzó

A rosszfiúk nem változnak meg senki kedvéért, hiába hiszi azt minden naiv liba, hogy majd vele más lesz

És nekem nem vágyam sem az, hogy megalázzanak, sem az hogy valamiféle tárgyként kezeljenek

2018. okt. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
88%

A rosszfiú a fétis. Igen mint a lábfétisesnek a női lábak, mint a mell imádó pasiknak Pamela Anderson tejcsárdái.

Sok nő szabálykövető, engedelmes. Erre kondicionált a társadalom. Ez kisiskolásoknál is látszik. A lányok sokkal engedelmesebbek, fegyelmezettebbek, míg a fiúk mozgékonyabbak, zabolátlanabbak többet kell fegyelmezni őket.

Nos egy szófogadó lánynak kicsit elkalandozik a fantáziája, milyen "lázadni". A magunk feje után menni szembe menni a környezetünk véleményével, helyeslésével. Így lesz a rosszfiú fétisé emelve. Nem a férfin van a hangsúly, hanem az életen amit ő kínál. Az elején még mondjuk élvezi is az ember, mint mondjuk egy tábla csokit a diétázó, igazi bűnös élvezet. Aztán végül a többség rájön, hogy ez az életstíl hosszú távon nem fenntartható, és akkor jön a szamatáriánus fejezet: amikor "meg kell szelidíteni" a férfit, hogy beilleszthető legyen a lány életébe. Ennek 3 kimenetele lehet. Első esetben a felszínes szerelem meghozza eredményét, és a férfi az első kisérleteknél otthagyja a csajt. Második esetben a lány "áttérítette" a fiút, de mivel ugye a fétis körülmény megszűnt (zabolátlan élet) így elvesztette a lány az érdeklődését a fiú íránt hiszen sosem őt szerette csak annak hátterét.

Harmadik a ritkább eset: a lány rájön mi a lázadás valódi oka. És képes a fiúnak megadni azt a békét és nyugalmat, amit soha nem talált meg. Mivel a lány valóban szereti, így szerelmük megmarad. És a rosszfiúból családapa lesz.

Én speciel nem szeretek nyűgolődni problémás pasikkal. A rosszfiú mindig egy máz. Sok nő magára veszi a mátír szerepet, de hatalmas lelkierő kell ahhoz, hogy egy évekig vagy évtizedekig alakuló defektet az ember helyretegyen. Ezért sok nőt ez fel is őröl. Rosszfiút szeretni ugyanolyan irgaas szamatáriánus cselkedet, mint mondjuk egy autistával járni.

2018. okt. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha bunkó, az taszító. De ha olyan csibészes (nem dinkaságra gondolok), akkor az már tud vonzó lenni. Meg ha az ágyban gonosz, az is jó tud lenni :) számomra ezek vonzók a rosszfiús alkatokban.
2018. nov. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!