Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők, összejönnétek olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, összejönnétek olyan pasival, akinek kuszák a fogai?

Figyelt kérdés
Egészségesek, nem sárgák, csak van 1-2 elálló foga.

2018. okt. 26. 17:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
47%

össze

és teszünk férre pénzt megcsináltattni

24N

2018. okt. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
44%

Férre😂😂


Attól függ mennyire elálló🤣 ki tudná harapni a pókot a sarokból? 🤣🤣

2018. okt. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
59%
Igen. Nekem főként a személyisége vonz a pasiban és ha szeretsz vkit elfogadod, bár azért ha van lehetőség megcsináltatni akkor igen is teszünk félre pénzt rá aztán majd vmikor meg lesz csinálva. Jelenlegi páromnak is elöl két foga máshogy áll de attól én még szeretem. Sőt cukinak tartom Vámpírnak szoktam nevezni néha miatta 😃 a lényeg hogy imádom és támogatom ha egyszer megakarja csináltatni őket márpedig beszéltünk erről és mondta hogy már volt dokinál meg minden csak gyűjteni kell rá. 🙂
2018. okt. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Edina 8103 ***** válasza:
37%

2/es miért kell lepontozni a humort🤣🤣🤣

Lehet nem jó a telefonja,Felhőcskének!!!

2018. okt. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
9%
Nem, nem és nem. Ez igényességi kérdés. Alapból nem is a foga zavarna, hanem hogy őt nem zavarja hogy undorító a foga.
2018. okt. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%

Edina

igen szar a telom

helyesírásom is. csak 4es volt anno

2018. okt. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Volt már “kusza fogú” pasim

Sok embernek kusza a foga. Nem egy hollywoodi műmosolyra vágyom, hanem egy valódi hapsira

2018. okt. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
92%

17:47

Nem undorító a foga, hanem kusza

Egészséges, nem sárga, csak eláll.

Te is akkora gyökér lehetsz, mint látszik

2018. okt. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. Bocs de nem hagyhattam ki. 🤣🤣
2018. okt. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
79%

5#

Nekem például azért áll ki az egyik fogam, mert egy táltosfog gyökere kinyomta. Mivel volt helye, a kiálló fogam sokkal szélesebbre nőtt mint a többi, ezért ha megpróbálnák visszaigazítani a helyére akkor elnyomná a többit. Szóval nincs más megoldás, mint kihuzatni a fogam és protézist rakni a helyére.

Szerinted igénytelenség, hogy 24 évesen a teljesen ép fogsoromba, (amiben se lyuk, de még tömés sincsen), nem akarok berakatni egy műfogatt? Mert szerintem az eredeti fogam fontosabb, mint a hollywoodi mosoly.

2018. okt. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!