Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Más pasi is van, akit felizgat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más pasi is van, akit felizgat, ha a nő kövérebbre hízik? Miért? Nem értem a páromat.

Figyelt kérdés

165 centi magas, telt nőként (67 kiló) jöttem össze a párommal, de másfél év alatt nagyon meghíztam, majdnem 80 kiló vagyok. A párom ambivalensen viszonyul ehhez. Néha biztat hogy menjünk együtt mozogni meg egészséges kajákat javasol, stb.. De néha meg azt mondja, hogy izgatja, hogy kövérebb lettem, ne fogyózzak, és szexibb vagyok, mint vékonyan. És csomószor fogdossa meg simogatja a hasamat meg a combomat, hogy "milyen jó husis", ami engem idegesít is, még ha őt izgatja is.


Másnak is reagált így a pasija a hízásra? Vagy férfiként volt ilyen párotok, aki meghízott és ezért jobban tetszett?


23/N



2018. okt. 26. 11:21
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Az is lehet hogy a pasid amolyan balek kissé. És azt akarja hogy vele maradj! Ha elhízól nagyon akkor nem kell attól tartania hogy más ferfiak megkörnyékeznek!


Tudja ha veled véget érne a kapcsolata nem lenne olyan könnyű számára másikat találni. Ezért megteremti azt a helyzetet hogy téged ne csapjanak le a kezéről és azt csak úgy tudja elérni hogy te ne legyél vonzó másik számára .

2018. okt. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54%

miért hiztál?

attól hogy van pasid nem kell féktelenűl Zabálni

nem voltál telt pont jó ideális volt a súlyod

most meg nem hiszem h elégedett vagy magaddal

magadért foggy és ne más kedvéért legyél dagadt

mert ha vége lesz a kapcsolatnak

sokkal nehezebb lesz

ittatod majd az egereket közben csokitortát zabálsz fagyival popcornnal

majd tükörbe nézel és azon kapod magad h egy vágás érett disznó is karcsúbb csinosabb mint Te

most kapj észbe

és ne zabálj tovább ne hízlald. magad

vannak pasik akik igen erre izgulnak

de ha már elérted azt a méretet le pattannak mert már nem tudnak hízlalni és addig vagy csak érdekes

aztán keresnek egy másik szerencsétlent akit hízlalhatnak

2018. okt. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
33%
Mindenre van példa, biztos van akinek zsír fétise van, de nem jellemző.
2018. okt. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
72%
Vannak olyan betegek, akik arra izgulnak, hogy a nő (vagy a férfi) hízik. Ez egy fétis, ez okoz nekik erotikus izgalmat (mint más betegeknek a pisi, láb stb). Az utóbbi időben itt is elég sok kérdés volt erről. Ha nem akarod, hogy 140 kilósra felhizlaljon, utána pedig otthagyjon, akkor sürgősen dobd.
2018. okt. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
48%
Nem, engem inkább taszít.
2018. okt. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
56%
Kukába a palival. Légyszi. A saját érdekedben.
2018. okt. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Derwer ***** válasza:
41%

Ha "ügyesen" hízol (fenék, mell) akkor simán lehetsz szexibb.

Nem minden pasi a vékonyat szereti én is jobb szeretem ha van mit fogni. (Vannak persze akik kifejezetten kövéret szereti, az azért más)


Azt is fel kell fogni y hogy a szépség az tök relatív.

A tipikus szép nő, az a magas, hosszú combú, vékony nő.


Az én feleségem alacsony (158cm) pici, vaskos tappancsa van, vastag combja, NAGY feneke, jó melle, fiatal arca , tömzsi ujja van. És imádom. Nem csak Összességében, hanem, hogy olyanok and lábai, hogy tömzsi a keze és a többi.


Egyébként ő is hízott 20 kilót, ami már sok (látványra is, de legfőképp egészség miatt ) de kb 15kilóig, csak égre jobb lett.

2018. okt. 27. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!