Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak a behatolást élvezem de...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak a behatolást élvezem de aztán semmit?

Figyelt kérdés

Mikor beteszi akkor az nagyon jó érzés de utánna, szószerint semmit nem érzek mikor bennem mozog, ez mennyire normális?

Ezzel lehet vmit kezdeni?

24L

Közben néha unatkozok.. de minden jó(rendesen felizgulok) tényleg mindent megtesz hogy nekem jó legyen.

Nem csak egy barátom volt és mindnél ezt éreztem a semmit.


2018. okt. 26. 03:47
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

És végül hogyan elégülsz ki?

Úgy, hogy benned van nem is?

2018. okt. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Minden aktus során elélvezek nem ez a probléma, de azért fusztráló hogy ott benn érzéketlen.

A technikai részekkel nincs baj, és a méretekkel/vastagsággal sincs.

De azért kívancsi lennék hogy más nők hogy érzik ezt.

2018. okt. 26. 13:21
 13/13 anonim ***** válasza:
Nekem is szükség van a csikló ingerléshez , de pl második orgazmusnál, ha pl én vagyok felül úgy valahogy egészen belülről érzem, nem tudom jobban megfogalmazni, mint, hogy olyan hosszúkásan belülről kifele jövőnek!
2018. okt. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!