Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak a behatolást élvezem de...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak a behatolást élvezem de aztán semmit?

Figyelt kérdés

Mikor beteszi akkor az nagyon jó érzés de utánna, szószerint semmit nem érzek mikor bennem mozog, ez mennyire normális?

Ezzel lehet vmit kezdeni?

24L

Közben néha unatkozok.. de minden jó(rendesen felizgulok) tényleg mindent megtesz hogy nekem jó legyen.

Nem csak egy barátom volt és mindnél ezt éreztem a semmit.


2018. okt. 26. 03:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
63%
Elég vastag?
2018. okt. 26. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
70%

Vannak erre krémek

Nem tudom működnek e

Egy próbát megér

Bármelyik Rossmannban

2018. okt. 26. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
77%
A természet úgy intézte, hogy a hüvelyben már ne legyenek érző idegvégződések, hiszen szülésnél azt a fájdalmat akkor valóban nem lehetne túlélni egy 12 órás vajúdás során. Ha a behatolást élvezed, akkor az mégis azt mutatja, hogy fogékony vagy a feszítési ingerekre. Talán a partneredet kellene megtanítani, hogy ilyenkor más erogén területeidet is izgassa kézzel/szájjal és főként a csiklóra figyeljen.
2018. okt. 26. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is ugyanígy vagyok vele mint te, nekem sokat segít ha közbe izgatja a csiklomat is.
2018. okt. 26. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen esetben meg főleg felmerül a kérdés, hogy szerinted mire van ott a csiklód és az egyéb erogén zónáid, szerintem koncentráljatok azokra...
2018. okt. 26. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit ficánkolj, helyezkedj közben , csípődet mozgasd, hogy érje inger a csiklódat.És ezt a párod is fogja élvezni.

Én pl szeretem, ha a pasimnak van a szeméremdombján szőr, mert az nagyon tud ingerelni.

Hátsó behatolásnál előfordul, hogy a herék pont a csiklódat érintik, ebben a helyzetben sem szabad passzívan várakozni, mozogj, keresd a megfelelő pozíciót.eközben Te is ingerelheted a csiklódat, ez a pasiknak is öröm, mert ezzel őket is ingerled, a tudat, látvány, mind.De akár egy kispárnát is helyezhetsz a csiklódhoz!

2018. okt. 26. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Edina 8103 ***** válasza:
100%

Izgasd a csiklódat közbe,vagy a pasid,úgy sokkal jobb lessz és eltudsz élvezni!!

31:L

2018. okt. 26. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Csináljátok hátulról úgy, hogy teljesen rádfekszik.
2018. okt. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
Keress nagyobb partnert !
2018. okt. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Sztem nem a pasi méretével van gond, inkább csak tapasztalatlan, sőt talán a pasi is az, de ez nem szégyen.Nyilván idő és alkalom kell hozzá, hogy az ember belejöjjön.Tudja mi jó neki stb stb..És sok sok előjáték , ahol megismerjük egymás testének jeleit rezdülését!
2018. okt. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!